Karta atleta

Export do excelu
  • Bendová Ester
  • Narozen: 28.10.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Děkanka 14.6.2017
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 2.12.2017
150 m 19.00 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 19.19 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 25.84 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 41.01 Brno 26.6.2017
300 m 41.51 h Praha - Stromovka 9.12.2017
600 m 2:06.99 Brno 8.9.2014
800 m 2:40.39 Praha-Eden 20.5.2016
800 m 2:35.21 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 09.57 Kladno 25.9.2016
60 m překážek 08.78 h Praha - Stromovka 9.2.2018
80 m překážek 11.72 Schwechat 20.5.2018
100 m překážek 13.99 Jihlava 17.6.2018
sprintérský trojboj 2509 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pětiboj 2793 Praha-Eden 20.5.2016
pětiboj hala 3293 h Praha - Stromovka 9.2.2018
sedmiboj 4263 Praha - Děkanka 2.5.2018
čtyřboj 1950 h Jablonec nad Nisou 22.3.2014
trojboj 5 Rudná 18.6.2014
hod oštěpem 500g 18.30 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Eden 20.5.2016
hod plným míčem 1kg 04.95 h Jablonec nad Nisou 22.3.2014
vrh koulí 3kg 09.03 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 09.43 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.45 Schwechat 20.5.2018
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok vysoký 1.44 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Kotlářka 26.4.2018
150 m 19.00 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 19.22 h Ostrava 3.3.2018
200 m 25.84 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 41.41 Kolín 8.5.2018
300 m 41.84 h Praha - Strahov 27.1.2018
800 m 2:44.5 Praha - Děkanka 2.5.2018
800 m 2:35.21 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 08.78 h Praha - Stromovka 9.2.2018
80 m překážek 11.72 Schwechat 20.5.2018
100 m překážek 13.99 Jihlava 17.6.2018
sprintérský trojboj 2509 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pětiboj hala 3293 h Praha - Stromovka 9.2.2018
sedmiboj 4263 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod oštěpem 500g 18.30 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 09.03 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 09.43 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.45 Schwechat 20.5.2018
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok vysoký 1.44 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 41.51
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 08.17
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 19.35
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/F 5 Brno 41.01
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/R03 2 Brno 41.18
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Kotlářka 08.12
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 100 m př./Žky/B4 1 Praha - Kotlářka 14.66
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žky/F Kladno 08.24
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žky Kladno 4.83
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žky/B1 1 Kladno 19.25
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R5 1 Praha - Děkanka 08.01
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Děkanka 07.98
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R2 1 Praha - Děkanka 15.17
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/FA Praha - Děkanka 14.73
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F 7 Pardubice 5.00
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Juliska 41.66
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Juliska 08.16
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 08.25
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky/F Praha - Stromovka 5.30
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Juliska 42.00
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m př./Žky/B1 2 Praha - Juliska 14.80
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/R2 3 Kolín 15.02
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B1 Kolín DNS
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/F Kolín 14.61
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 3 Praha - Děkanka 08.33
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B2 3 Praha - Děkanka 43.08
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R4 1 Praha - Stromovka 19.27
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/R1 4 Praha - Stromovka 09.12
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/F 5 Praha - Stromovka 19.19
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/R2 2 Praha - Strahov 19.59
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/FA Praha - Strahov 19.62
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žky/R4 1 Praha - Strahov 09.13
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žky/FA Praha - Strahov DNF
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 5 Praha - Stromovka 4.90
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 19.63
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B1 MS Praha - Strahov 43.33
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žky/B1 MS Praha - Strahov 09.11
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 19.56
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Žky/B2 2 Praha - Strahov 09.13
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B1 2 Praha - Stromovka 09.17
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 7 Praha - Stromovka 08.26
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/Ž/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.50
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m př./Žky Jablonec nad Nisou 09.47
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 19.57
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 08.25