Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (T. J. Sokol Opava) 100 m/M/R2 4 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.16
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (T. J. Sokol Opava) 100 m/M/FA 6 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.25
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.16
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 17.04
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R3 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.42
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FA 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.50
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/R1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.28
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/FA 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.16
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/R01 1 Formánek Tadeáš 020101 Moravskoslezský kraj 06.98
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/S01 1 Formánek Tadeáš 020101 Moravskoslezský kraj 06.93
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/F 1 Formánek Tadeáš 020101 Moravskoslezský kraj 07.04
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava A 16.85
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava A 07.12
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R2 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.11
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.03
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B3 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 17.24
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.28
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/R2 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.41
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/FA 2 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 11.15
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) poharR/Žci/B Formánek Tadeáš 020127 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1277
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 60 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 07.28
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) dálka/Žci 4 Formánek Tadeáš 020127 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 5.55
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.52
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/M/B2 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 38.95
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.25
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/F 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.18
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R2 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 17.40
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/F 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 17.31
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.18
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 17.55
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F 1 Formánek Tadeáš 020127 TJ Sokol Opava 07.18