Karta atleta

Export do excelu
  • Grulich Samuel
  • Narozen: 28.3.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 Nová Včelnice 5.5.2018
60 m 07.88 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 18.49 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
150 m 18.96 h Praha - Strahov 27.1.2018
200 m 25.04 Praha - Děkanka 20.5.2018
800 m 2:27.60 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
800 m 2:55.68 h Praha - Stromovka 1.2.2017
1000 m 3:15.70 Nová Včelnice 5.5.2018
1000 m 3:25.80 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 09.78 Praha - Kotlářka 7.6.2017
60 m překážek 09.70 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m překážek 15.11 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
200 m překážek 29.79 Praha - Vokovice 29.5.2018
pětiboj 2038 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
sedmiboj hala 2523 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 2861 Nová Včelnice 5.5.2018
hod diskem 1kg 12.96 Nová Včelnice 5.5.2018
hod oštěpem 600g 17.52 Nová Včelnice 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.74 Vlašim 9.9.2017
vrh koulí 4kg 08.47 Nová Včelnice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 08.25 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.68 Nová Včelnice 5.5.2018
skok daleký 4.42 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok o tyči 1.90 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.22 Praha-Stromovka 21.6.2016
skok vysoký 1.33 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
Přespolní běh 6:08 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 Nová Včelnice 5.5.2018
60 m 07.88 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 18.49 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
150 m 18.96 h Praha - Strahov 27.1.2018
200 m 25.04 Praha - Děkanka 20.5.2018
800 m 2:35.49 Újezd nad Lesy 24.5.2018
1000 m 3:15.70 Nová Včelnice 5.5.2018
1000 m 3:25.80 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 09.80 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m překážek 15.11 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
200 m překážek 29.79 Praha - Vokovice 29.5.2018
sedmiboj hala 2523 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 2861 Nová Včelnice 5.5.2018
hod diskem 1kg 12.96 Nová Včelnice 5.5.2018
hod oštěpem 600g 17.52 Nová Včelnice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 08.47 Nová Včelnice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 08.25 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.68 Nová Včelnice 5.5.2018
skok daleký 4.42 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok o tyči 1.90 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.33 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
Přespolní běh 6:08 Praha-Džbán 27.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 09.70
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 2 Praha - Stromovka 08.05
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 150 m/Žcm/B1 4 Bílina 19.96
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 60 m př./Žcm/B1 3 Bílina 09.89
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B7 3 Praha - Podvinný mlýn 08.30
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B7 1 Praha - Podvinný mlýn 09.81
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 2:27.60
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 7 Praha - Podvinný mlýn 4.58
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 31 Praha - Podvinný mlýn 32.37
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 4 Praha - Podvinný mlýn 2038
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 150 m/Žcm/B1 1 Praha-Mazurská 19.86
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha-Mazurská 10.14
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B2 3 Praha - Eden 08.46
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha - Eden 09.93
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/B2 1 Vlašim 08.26
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/F Vlašim 2:29.98
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm/B1 1 Vlašim 10.26
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm/F 4 Vlašim 4.42
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žcm/F 7 Vlašim 36.74
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žcm/F Vlašim 1945
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B2 1 Praha - Eden 10.02
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 4 Praha - Eden 4.43
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R1 2 Praha - Kotlářka 08.33
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/FA Praha - Kotlářka 08.28
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/R1 2 Praha - Kotlářka 09.87
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/FA Praha - Kotlářka 09.78
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/F Praha - Juliska 08.13
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 08.19
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm/F 7= Praha - Stromovka 1.20
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B1 3 Praha - Juliska 08.36
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Juliska 10.30
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 150 m/Žcm/B1 4 Bratislava 21.00
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 60 m př./Žcm/F Bratislava 10.23
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B2 1 Praha - Stromovka 20.32
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 10.44
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B16 2 Praha - Stromovka 08.70
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B14 2 Praha - Stromovka 21.18
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B4 7 Praha - Stromovka 2:55.68
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žcm/B3 2 Praha - Stromovka 10.83
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B7 3 Praha - Stromovka 09.05
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B3 5 Praha - Stromovka 2:58.33