Karta atleta

Export do excelu
  • Burianová Dita
  • Narozen: 22.3.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.58 Praha - Radotín 20.6.2017
60 m 09.69 h Nehvizdy 7.1.2018
150 m 24.63 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
300 m 56.1 h Praha - Stromovka 1.2.2017
800 m 3:31.89 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 14.12 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
pětiboj 0839 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 20.12 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 2kg 07.37 Praha - Přátelství 14.9.2017
skok daleký 3.45 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok vysoký 1.10 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
skok vysoký 1.15 h Nehvizdy 7.1.2018
Přespolní běh 5:43.7 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.11 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2018
60 m 09.69 h Nehvizdy 7.1.2018
150 m 25.70 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2018
skok vysoký 1.15 h Nehvizdy 7.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 6 Praha - Podvinný mlýn 10.22
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B2 4 Praha - Podvinný mlýn 14.12
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 9 Praha - Podvinný mlýn 3:31.89
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA 17 Praha - Podvinný mlýn 3.45
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA 23 Praha - Podvinný mlýn 17.30
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 85 Praha - Podvinný mlýn 0839
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) koule 2kg/Žkm 9 Praha - Přátelství 07.37
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B2 4 Praha - Radotín 09.58
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm/F 21= Praha - Radotín 1.07
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B3 5 Praha - Podvinný mlýn 24.63
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 10 Praha - Podvinný mlýn 07.33
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolák/Žkm/F 96 Praha - Vítkov 5:43.7
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B21 3 Praha - Stromovka 56.1