Karta atleta

Export do excelu
  • Plaček Matyáš
  • Narozen: 21.4.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 182 cm / 64 kg
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.97 Opava 25.4.2017
60 m 07.78 h Praha - Stromovka 10.2.2017
150 m 18.85 Frýdek-Místek 16.6.2016
800 m 2:20.82 Stará Boleslav 22.5.2015
800 m 3:00.90 h Ostrava 16.1.2014
1000 m 3:08.57 Opava, Tyršův stadon 19.5.2015
1000 m 3:20.30 h Praha - Stromovka 10.2.2017
60 m překážek 09.35 Olomouc 27.9.2015
60 m překážek 08.69 h Praha - Stromovka 4.3.2017
100 m překážek 14.48 Třinec 23.5.2017
pohár rozhlasu 0637 Kladno 6.6.2017
pětiboj 2315 Stará Boleslav 22.5.2015
pětiboj hala 0921 h Opava 4.3.2014
sedmiboj hala 3706 h Praha - Stromovka 10.2.2017
čtyřboj 1477 Opava 21.5.2015
hod diskem 1kg 50.60 Ostrava 5.9.2017
hod diskem 1,5kg 40.52 Břeclav 26.5.2018
hod kladivem 5kg 31.60 Ostrava-Martinov 20.5.2018
hod oštěpem 600g 52.55 Břeclav 23.9.2017
hod oštěpem 700g 54.88 Břeclav 26.5.2018
hod oštěpem 800g 47.38 Opava 19.5.2018
hod kriketovým míčkem 57.00 Havířov 11.6.2015
vrh koulí 3kg 06.38 h Opava 4.3.2014
vrh koulí 4kg 12.65 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
vrh koulí 4kg 11.88 h Havířov 24.3.2017
vrh koulí 5kg 12.50 Ostrava-Martinov 20.5.2018
skok daleký 4.62 Stará Boleslav 22.5.2015
skok daleký 5.53 h Ostrava 14.1.2017
skok o tyči 2.12 Opava 16.5.2016
skok o tyči 2.70 h Praha - Stromovka 10.2.2017
skok vysoký 1.51 Opava 28.5.2015
skok vysoký 1.67 h Ostrava 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1,5kg 40.52 Břeclav 26.5.2018
hod kladivem 5kg 31.60 Ostrava-Martinov 20.5.2018
hod oštěpem 700g 54.88 Břeclav 26.5.2018
hod oštěpem 800g 47.38 Opava 19.5.2018
vrh koulí 5kg 12.50 Ostrava-Martinov 20.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 4kg/Žci/F 8 Jablonec nad Nisou 12.65
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 1kg/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 44.08
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) oštěp 600g/Žci/F Jablonec nad Nisou 48.00
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci 17 Břeclav 32.61
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci 4 Břeclav 52.55
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) disk 1kg/Žci/F Šumperk 45.02
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 600g/Žci/F Šumperk 49.60
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) oštěp 600g/Žci/F Ostrava 48.89
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) disk 1kg/Žci/F Ostrava 50.60
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci/F MB Břeclav 44.29
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci/F MB Břeclav 51.04
23.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) koule 4kg/Žci Brno 12.21
23.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) disk 1kg/Žci Brno 47.88
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) oštěp 600g/Žci/F 5 Brno 50.00
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žci/R02 Brno DQ
13.06.2017 5. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Žci Opava 48.90
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 100 m př./Žci/B1 3 Frýdek-Místek 14.67
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) disk 1kg/Žci Frýdek-Místek 41.43
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 600g/Žci Frýdek-Místek 51.59
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žci 37 Kladno 0637
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žci/B2 5 Kladno 07.74
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žci/B1 1 Třinec 14.48
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Žci/F Třinec 42.01
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Žci/F Třinec 51.00
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 100 m př./Žci/B1 2 Opava 14.98
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) disk 1kg/Žci/F Opava 43.73
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) oštěp 600g/Žci/F Opava 47.56
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B1 4 Opava 07.97
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Žci Opava 43.14
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Žci Opava 44.63
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Žci Opava 38.32
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Žci Opava 43.94
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) výška/Žci 5= Havířov 1.60
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) dálka/Žci 7 Havířov 5.31
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) koule 4kg/Žci Havířov 11.88
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/R2 3 Praha - Stromovka 08.69
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/F Praha - Stromovka DNF
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci/F 11 Praha - Stromovka 11.42
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci/F Ostrava 11.63
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) výška/M/F 4 Ostrava 1.59
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 6 Praha - Stromovka 07.78
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/F 11 Praha - Stromovka 3:20.30
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B1 6 Praha - Stromovka 08.93
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žci/F 5 Praha - Stromovka 1.63
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Žci/F 9 Praha - Stromovka 2.70
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 6 Praha - Stromovka 5.46
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci/F 4 Praha - Stromovka 11.79
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Žci 5 Praha - Stromovka 3706
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci 5 Ostrava 11.75
28.01.2017 Okresní přebor dospělých - tyč, koule (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Žci Opava 10.64
21.01.2017 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Žci Opava 11.36
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 5 Ostrava 07.92
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 4 Ostrava 5.53
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci/F 5 Ostrava 10.73
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/B1 3 Ostrava 09.13
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/Žci/F 4 Ostrava 2.43
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/Žci/F 6 Ostrava 3:20.60
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žci/FA Ostrava 1.67
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/Žci/F Ostrava 3021
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F Ostrava 5.37
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R3 1 Ostrava 09.28
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 7 Ostrava 09.83