Karta atleta

Export do excelu
  • Dohnal Adam
  • Narozen: 27.4.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 174 cm / 56 kg
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 Šternberk 4.5.2017
60 m 07.28 Brno 26.6.2017
60 m 07.2 h Olomouc 16.3.2018
100 m 11.40 Šumperk 13.5.2017
150 m 17.43 Šumperk 13.6.2017
150 m 17.62 h Ostrava 13.1.2018
200 m 23.35 Olomouc 19.5.2018
200 m 23.87 h Ostrava 20.1.2018
300 m 36.05 Brno 26.6.2017
300 m 37.05 h Praha - Stromovka 9.12.2017
400 m 50.63 Olomouc 8.5.2018
400 m 51.25 h Ostrava 20.1.2018
600 m 1:33.5 Šternberk 4.5.2017
800 m 2:35.10 Šumperk 14.10.2015
800 m 3:01.43 h Olomouc 14.2.2014
1000 m 3:34.1 Šternberk 21.5.2016
1500 m 5:28.9 h Olomouc 16.3.2018
60 m překážek 10.90 Šumperk 14.10.2015
sprintérský trojboj 2100 Přerov 1.5.2018
pohár rozhlasu 1838 Olomouc 9.5.2018
pětiboj 1750 Šumperk 14.10.2015
čtyřboj 2515 Šternberk 4.5.2017
hod kriketovým míčkem 47.40 Šumperk 14.10.2015
vrh koulí 4kg 07.94 Šternberk 9.6.2016
vrh koulí 4kg 08.64 h Olomouc 16.3.2018
skok daleký 4.68 Šternberk 4.5.2017
skok daleký 4.46 h Olomouc 10.3.2017
skok vysoký 1.60 Olomouc 9.5.2018
skok vysoký 1.60 h Olomouc 15.12.2017
Přespolní běh 0:04:51 Šternberk 4.4.2018
Beh do vrchu 0:41.0 Moravský Beroun 6.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.58 Olomouc 9.5.2018
60 m 07.2 h Olomouc 16.3.2018
100 m 11.88 Přerov 1.5.2018
150 m 17.62 h Ostrava 13.1.2018
200 m 23.35 Olomouc 19.5.2018
200 m 23.87 h Ostrava 20.1.2018
300 m 37.17 h Ostrava 13.1.2018
400 m 50.63 Olomouc 8.5.2018
400 m 51.25 h Ostrava 20.1.2018
1500 m 5:28.9 h Olomouc 16.3.2018
sprintérský trojboj 2100 Přerov 1.5.2018
pohár rozhlasu 1838 Olomouc 9.5.2018
vrh koulí 4kg 08.64 h Olomouc 16.3.2018
skok daleký 4.29 h Olomouc 16.3.2018
skok vysoký 1.60 Olomouc 9.5.2018
Přespolní běh 0:04:51 Šternberk 4.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční přátelské utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/B01 1 Olomouc 07.52
15.12.2017 Vánoční přátelské utkání žactva (AK Olomouc) výška/Žci Olomouc 1.60
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 37.05
04.11.2017 Běžecký pohár OK 10. závod (AK Šternberk z.s.) Přespolák/Žci/B1 3 Frýdek Místek 2:26
07.10.2017 Podzimní běh šternberským parkem 2017 (AK Šternberk z.s.) Přespolák/Žci/B 3 Tyršovy sady Šternberk 8:05
30.09.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 300 m/Žci 4 Varaždin 36.67
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/R1 1 Břeclav 37.14
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/F Břeclav 36.67
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Šumperk 17.60
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Šumperk 36.65
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B10 1 Brno 36.64
06.09.2017 Krajské přebory staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Šumperk 07.62
06.09.2017 Krajské přebory staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B1 2 Šumperk 17.54
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/B2 2 Ostrava - Vítkovice 11.97
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 6 Ostrava - Vítkovice 24.42
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 60 m/M/B1 6 Olomouc 07.69
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/M/B1 6 Olomouc 18.28
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B1 2 Opava 07.71
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B2 3 Opava 24.44
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B1 4 Šumperk 11.79
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B1 5 Šumperk 53.53
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/R01 2 Brno 07.34
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/S01 4 Brno 07.28
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/F Brno 36.05
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/R02 1 Brno 36.43
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 MS Ostrava - Vítkovice 52.86
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Šumperk 07.43
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Šumperk 17.43
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Šumperk 37.31
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Znojmo 36.85
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Znojmo 17.48
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B1 3 Hranice 11.84
31.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva, skupina D (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žci/B1 2 Olomouc 07.45
31.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva, skupina D (Atletický klub Olomouc) 150 m/Žci/B1 1 Olomouc 17.25
31.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva, skupina D (Atletický klub Olomouc) 300 m/Žci/B1 1 Olomouc 37.19
27.05.2017 Sportovní setkání partnerských měst 2017 (Gmina Kobior, AK Šternberk z.s) 60 m/Žci/R1 1 Kobior 07.51
27.05.2017 Sportovní setkání partnerských měst 2017 (Gmina Kobior, AK Šternberk z.s) 60 m/Žci/SA 1 Kobior 07.60
27.05.2017 Sportovní setkání partnerských měst 2017 (Gmina Kobior, AK Šternberk z.s) 60 m/Žci/F Kobior 07.51
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj (Atletický stadion AK Olomouc, ) poharR/Žci Olomouc 1794
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj (Atletický stadion AK Olomouc, ) 60 m/Žci/B1 4 Olomouc 07.59
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj (Atletický stadion AK Olomouc, ) výška/Žci 7= Olomouc 1.58
17.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Šumperk 07.72
17.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Šumperk 17.66
17.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žci/B2 1 Šumperk 37.68
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B1 2 Šumperk 11.40
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B2 1 Šumperk 52.68
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) poharR/Žci Olomouc 1633
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 60 m/Žci/B1 3 Olomouc 07.93
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) výška/Žci 8 Olomouc 1.55
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žci/R1 2 Olomouc 07.44
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 300 m/Žci/B1 1 Olomouc 37.29
06.05.2017 Hášův běh 2017 (AK Šternberk z.s.TJ Granitol Moravský Beroun) Vrchy/Žci Moravský Beroun 0:41.0
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) 50 m/Žci Šternberk 06.4
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) 600 m/Žci Šternberk 1:33.5
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) dálka/Žci 7 Šternberk 4.68
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) kriket/Žci Šternberk 46.21
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) čtyřboj/Žci Šternberk 2515
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Přerov 07.56
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) 100 m/Žci/B1 1 Přerov 11.90
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) 200 m/Žci/B1 1 Přerov 24.66
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908, z.s.) sprint. tr/Žci Přerov 2000
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B2 MS Olomouc 07.79
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) 150 m/Žci/F Olomouc 18.25
23.04.2017 Jarní běh šternberským parkem 2017 (AK Šternberk z.s.) Přespolák/Žci Tyršovy sady Šternberk 4:46
12.04.2017 Jarní běh šternberských škol 2017 (AK Šternberk z.s., DDM Šternberk) Přespolák/Žci 5 Kiosk 5:04
10.03.2017 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) 60 m/Žci/R2 1 Olomouc 07.5
10.03.2017 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.4
10.03.2017 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) dálka/Žci 9 Olomouc 4.46
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R4 2 Praha - Stromovka 17.89
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R3 1 Praha - Stromovka 37.98
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/F Praha - Stromovka 37.22
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R1 1 Olomouc 07.58
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.65
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R1 2 Ostrava 07.59
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žci/B1 2 Ostrava 38.48
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava 07.64
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 2 Ostrava 07.69
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F Ostrava 07.55
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B3 1 Ostrava 18.14
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B3 1 Ostrava 38.69
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R1 3 Olomouc 07.77
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA 4 Olomouc 07.84
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) výška/Žci/F Olomouc 1.50
11.01.2017 Šternberský výškař 1 (AK Šternberk z.s.) výška/Žci 6 Šternberk 1.40
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B2 3 Ostrava 39.55
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B4 1 Ostrava 18.56