Karta atleta

Export do excelu
  • Gajdošíková Tereza
  • Narozen: 29.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.16 Brno 5.9.2016
60 m 09.28 h Ostrava 16.12.2016
150 m 23.41 Třinec 5.5.2016
300 m 49.79 Třinec 14.6.2017
300 m 53.74 h Ostrava 17.1.2016
500 m 1:34.9 Frýdek-Místek 17.5.2017
600 m 2:06.8 Frýdek-Místek 13.4.2016
800 m 2:51.18 Brno 5.9.2016
1 anglická míle 7:09.0 Frýdek-Místek 18.6.2014
60 m překážek 13.17 Opava 26.5.2016
200 m překážek 36.36 Frýdek-Místek 12.6.2017
čtyřboj 0949 Třinec 19.6.2014
hod oštěpem 500g 11.19 Frýdek-Místek 12.6.2017
hod kriketovým míčkem 30.83 Brno 5.9.2016
vrh koulí 2kg 04.85 Třinec 14.5.2015
skok daleký 3.76 Frýdek-Místek 14.6.2016
skok daleký 3.43 h Ostrava 16.12.2016
skok vysoký 1.20 Uherské Hradiště 11.5.2015
chůze dráha 3000 m 19:03.62 Opava 1.10.2016
chůze dráha 3000 m 19:31.23 h Praha-Stromovka 14.2.2016
3 km chůze 18:33 Olomouc 1.4.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky 9 Třinec 49.79
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B1 3 Frýdek-Místek 36.36
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 500g/Žky 10 Frýdek-Místek 11.19
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/Žky/F Frýdek-Místek DNS
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B2 4 Frýdek-Místek 37.61
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B3 5 Třinec 37.99
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B4 4 Třinec 09.44
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Žky 10 Frýdek-Místek 1:34.9
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Uherské Hradiště, kategorie III a IV (Atletický stadion v Uherském H) 800 m/Žky/B2 7 Uherské Hradiště 3:14.61
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky/B 8 Frýdek-Místek 2:52.07
01.04.2017 51. ročník mezinárodního závodu ve sportovní chůzi Olomoucká dvacítka (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Žky 6 Olomouc 18:33
12.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/Žky/F Praha - Stromovka DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) chůze 3000m/Žky/F Ostrava DNS