Karta atleta

Export do excelu
  • Golombek Samuel
  • Narozen: 23.7.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.88 Stará Boleslav 24.9.2017
60 m 09.32 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 14.56 Beroun 2.6.2018
150 m 23.67 Stará Boleslav 21.6.2017
150 m 22.90 h Praha - Stromovka 10.1.2018
200 m 29.5 Stará Boleslav 29.4.2018
300 m 54.91 Kladno 2.6.2017
300 m 50.22 h Praha-Stromovka 31.1.2018
hod kriketovým míčkem 39.68 Beroun 30.9.2017
vrh koulí 3kg 08.12 Stará Boleslav 24.9.2017
vrh koulí 3kg 05.25 h Praha - Stromovka 1.2.2017
vrh koulí 4kg 06.83 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
vrh koulí 4kg 06.04 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok daleký 4.74 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
skok daleký 4.19 h Praha-Strahov 14.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 14.56 Beroun 2.6.2018
150 m 22.90 h Praha - Stromovka 10.1.2018
200 m 29.5 Stará Boleslav 29.4.2018
300 m 50.22 h Praha-Stromovka 31.1.2018
vrh koulí 4kg 06.83 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
vrh koulí 4kg 06.04 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok daleký 4.74 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
skok daleký 4.19 h Praha-Strahov 14.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) koule 3kg/Žcm/F 19 Beroun 06.60
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) kriket/Žcm/F 15 Beroun 39.68
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/M 13 Stará Boleslav 09.88
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M 12 Stará Boleslav 15.68
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) koule 3kg/Žcm Stará Boleslav 08.12
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R1 Beroun DNS
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Žcm/F Beroun DNS
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žcm/B6 3 Stará Boleslav 23.67
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 10 Stará Boleslav 06.65
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B5 2 Kladno 54.91
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žcm 14 Kladno 05.97
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Žcm 24 Praha - Stromovka 05.25
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B15 5 Praha - Stromovka 10.11