Karta atleta

Export do excelu
  • Šubík Adam
  • Narozen: 27.8.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.97 Opava 1.6.2016
60 m 07.51 Opava 8.8.2017
60 m 07.65 h Opava 22.1.2017
100 m 13.30 Opava 14.7.2015
150 m 17.95 Opava 8.8.2017
200 m 30.38 Opava 6.5.2014
300 m 39.53 Frýdek-Místek 16.6.2016
300 m 49.13 h Bratislava 7.2.2015
800 m 2:19.68 Šumperk 12.9.2015
800 m 2:18.52 h Ostrava 29.1.2016
1000 m 3:09.00 Opava, Tyršův stadion 13.5.2015
1000 m 3:06.76 h Ostrava 14.1.2017
1500 m 4:46.79 Opava 12.5.2017
60 m překážek 11.36 Třinec 7.6.2014
60 m překážek 10.11 h Ostrava 17.1.2016
100 m překážek 17.39 Opava 1.5.2015
200 m překážek 31.76 Stará Boleslav 3.10.2015
300 m překážek 44.34 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
pohár rozhlasu 1304 Kladno 6.6.2017
pětiboj 1505 Třinec 7.6.2014
sedmiboj hala 3486 h Ostrava 14.1.2017
devítiboj 2765 Opava 1.5.2015
čtyřboj 1414 Opava 21.5.2015
hod diskem 1kg 16.56 Opava 23.4.2016
hod oštěpem 600g 20.26 Opava 23.4.2016
hod kriketovým míčkem 33.00 Opava 21.5.2015
vrh koulí 4kg 07.37 Opava, Tyršův stadion 12.5.2016
vrh koulí 4kg 07.39 h Opava 2.1.2016
vrh koulí 5kg 07.52 h Ostrava 14.1.2017
skok daleký 6.18 Kladno 6.6.2017
skok daleký 5.54 h Opava 22.1.2017
trojskok 12.70 Opava 9.9.2017
skok o tyči 3.71 Ostrava 1.9.2016
skok o tyči 3.71 h Ostrava 4.2.2017
skok vysoký 1.50 Opava 22.4.2017
skok vysoký 1.60 h Opava 13.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 5 Praha - Eden 3.65
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 14 Praha - Eden 5.65
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci 8 Praha - Eden 12.59
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) tyč/Dci Olomouc 3.06
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc 12.29
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) dálka/Dci 10 Olomouc 5.53
10.09.2017 Moravská veteraniáda (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 3.63
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) tyč/M 13 Opava 3.61
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) trojskok/M 11 Opava 12.70
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/M/F 10 Břeclav 3.21
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 12 Břeclav 5.82
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 5 Břeclav 12.42
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) tyč/M 5 Opava 2.95
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) dálka/M 5 Opava 6.15
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) trojskok/M 8 Opava 12.27
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B2 3 Opava 07.51
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B2 4 Opava 17.95
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M 6 Opava 2.91
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 6.00
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) trojskok/M Opava 12.51
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) tyč/M/F 9 Uherské Hradiště 3.21
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/M/F 7 Uherské Hradiště 6.12
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) tyč/Dci/F 15 Jablonec nad Nisou 3.20
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 3.45
13.06.2017 5. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 3.18
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žci 10 Kladno 1304
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žci/B2 2= Kladno 07.61
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) dálka/Žci Kladno 6.18
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) tyč/Dci/F Ostrava - Vítkovice 3.45
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 5.81
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B2 4 Ostrava - Vítkovice 44.34
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 60 m/Žci/B1 2 Opava 07.68
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) dálka/Žci Opava 6.01
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) poharR/Žci 6 Opava 1245
16.05.2017 3. sokolské úterý (T. J. Sokol Opava) 150 m/M Opava 17.91
16.05.2017 3. sokolské úterý (T. J. Sokol Opava) tyč/M Opava 3.53
16.05.2017 3. sokolské úterý (T. J. Sokol Opava) dálka/M Opava 5.99
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) poharR/Žci/B Opava 1225
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 1500 m/Žci/B1 6 Opava 4:46.79
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) dálka/Žci Opava 6.00
09.05.2017 2. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M Opava 18.13
09.05.2017 2. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 3.08
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dci/B3 3 Břeclav 45.32
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Dci Břeclav 3.23
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dci 7 Břeclav 5.95
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B1 5 Opava 18.21
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 3.05
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 5.96
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/F Opava 07.83
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci Opava 07.88
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Dci Opava 18.49
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) výška/Dci Opava 1.50
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) tyč/Dci Opava 3.20
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Dci Opava 5.80
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/Dci/F 8 Ostrava 3.60
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek tyč/Dci/F 4 Ostrava 3.71
28.01.2017 Okresní přebor dospělých - tyč, koule (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 3.41
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/R1 1 Opava 07.74
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/F Opava 07.65
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) výška/M 9 Opava 1.50
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 5.54
21.01.2017 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) tyč/M 4 Opava 3.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B2 4 Ostrava 07.68
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 11 Ostrava 5.35
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci/F 11 Ostrava 07.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Dci/FA 10 Ostrava 1.55
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Dci/B2 3 Ostrava 10.23
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/Dci/F Ostrava 3.63
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/Dci/F 5 Ostrava 3:06.76
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/Dci/F 7 Ostrava 3486
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) tyč/Dci/F Ostrava 3.45
02.01.2017 Župní přebor-tyč+koule (TJ Sokol Opava ) tyč/M 4 Opava 3.18
02.01.2017 Župní přebor-tyč+koule (TJ Sokol Opava ) koule 5kg/Dci Opava 07.50