Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlas Štěpán
  • Narozen: 24.3.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.21 h Praha-Strahov 14.1.2018
150 m 19.00 Praha - Děkanka 10.6.2018
150 m 19.71 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 41.07 Praha - Eden 29.5.2018
300 m 45.01 h Praha - Stromovka 2.12.2017
600 m 2:12.96 Praha-Stromovka 21.6.2016
800 m 3:15.6 Praha - Juliska 19.9.2017
60 m překážek 12.2 Praha - Juliska 19.9.2017
pohár rozhlasu 1218 Praha- Stromovka 25.4.2018
pětiboj 1084 Praha - Juliska 19.9.2017
hod kriketovým míčkem 33.53 Praha - Juliska 19.9.2017
vrh koulí 3kg 08.62 Praha - Juliska 18.5.2017
vrh koulí 3kg 08.95 h Praha - Stromovka 19.2.2017
vrh koulí 4kg 08.72 Praha- Stromovka 25.4.2018
skok daleký 3.67 Praha - Juliska 19.9.2017
skok daleký 4.14 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.20 Praha - Stromovka 1.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.91 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.21 h Praha-Strahov 14.1.2018
150 m 19.00 Praha - Děkanka 10.6.2018
150 m 19.71 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 41.07 Praha - Eden 29.5.2018
pohár rozhlasu 1218 Praha- Stromovka 25.4.2018
vrh koulí 4kg 08.72 Praha- Stromovka 25.4.2018
skok daleký 4.14 h Praha-Juliska 18.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B13 1 Praha - Stromovka 19.92
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B7 2 Praha - Stromovka 45.01
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žcm/B1 2 Praha-Mazurská 08.42
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 150 m/Žcm/B1 3 Praha-Mazurská 20.92
19.09.2017 2. oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Juliska 08.1
19.09.2017 2. oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Juliska 12.2
19.09.2017 2. oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm 5 Praha - Juliska 3:15.6
19.09.2017 2. oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 5 Praha - Juliska 3.67
19.09.2017 2. oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) kriket/Žcm 4 Praha - Juliska 33.53
19.09.2017 2. oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žcm Praha - Juliska 1084
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Přátelství 08.62
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žcm/B1 4 Praha - Přátelství 21.02
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/R1 8 Brno 08.40
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žcm/R3 4 Brno 20.85
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žcm/S01 8 Brno 08.15
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žcm/R04 2 Brno 08.09
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R1 Praha - Kotlářka DNS
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B1 Praha - Kotlářka DNS
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha - Juliska 08.3
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B3 1 Praha - Juliska 12.6
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm Praha - Juliska DNS
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm Praha - Juliska NM
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) kriket/Žcm 7 Praha - Juliska 30.40
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žcm Praha - Juliska DNF
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/F Praha - Juliska 08.43
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Stromovka 08.20
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm/F 9= Praha - Stromovka 1.20
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B1 2 Praha - Juliska 20.16
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Juliska 08.62
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Juliska 08.31
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žcm/F Praha - Juliska DNS
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 60 m/Žcm/B2 1 Bratislava 08.32
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 150 m/Žcm/B2 2 Bratislava 20.53
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B3 1 Praha - Stromovka 08.43
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B1 3 Praha - Stromovka 20.25
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm Praha - Stromovka 08.95
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 6 Praha - Stromovka 08.55
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B23 1 Praha - Stromovka 20.87
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B7 3 Praha - Stromovka 08.56
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B3 3 Praha - Stromovka 08.53