Karta atleta

Export do excelu
  • Radoušková Michaela
  • Narozen: 23.3.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Praha - Děkanka 16.5.2018
60 m 08.70 h Praha-Stromovka 7.2.2018
150 m 21.76 Praha - Kotlářka 7.6.2017
150 m 20.99 h Praha-Stromovka 7.2.2018
800 m 3:02.36 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.69 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 12.96 h Praha - Stromovka 1.2.2017
pohár rozhlasu 0436 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
pětiboj 1748 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 26.43 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok daleký 4.53 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
skok daleký 4.52 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok vysoký 1.18 Praha - Přátelství 14.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Praha - Děkanka 16.5.2018
60 m 08.70 h Praha-Stromovka 7.2.2018
150 m 20.99 h Praha-Stromovka 7.2.2018
pohár rozhlasu 0436 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
skok daleký 4.53 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
skok daleký 4.52 h Praha-Strahov 22.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 5 Praha - Stromovka 08.84
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B20 1 Praha - Stromovka 21.34
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B18 5 Praha - Podvinný mlýn 09.15
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B19 1 Praha - Podvinný mlýn 11.69
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B8 8 Praha - Podvinný mlýn 3:02.36
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 19 Praha - Podvinný mlýn 3.76
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 25 Praha - Podvinný mlýn 26.43
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 34 Praha - Podvinný mlýn 1748
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B1 4 Praha - Přátelství 08.98
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Žkm 10= Praha - Přátelství 1.18
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B2 4 Praha - Přátelství 12.4
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm 11 Praha - Přátelství 23.44
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Přátelství 08.8
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žkm Praha - Přátelství 3.99
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žkm 8 Praha - Přátelství 1668
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R2 5 Praha - Kotlářka 08.85
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B4 1 Praha - Kotlářka 21.76
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B6 MB Praha - Jeseniova 08.88
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B8 MB Praha - Jeseniova 22.26
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B7 MB Praha - Jeseniova 12.47
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žkm 13= Praha - Kotlářka 4.00
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Juliska 08.92
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 14 Praha - Juliska 3.93
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 5 Praha - Stromovka 09.12
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B7 1 Praha - Stromovka 22.44
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B5 3 Praha - Stromovka 12.96
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B14 1 Praha - Stromovka 09.04
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B20 2 Praha - Strahov 23.66