Karta atleta

Export do excelu
  • Kadla ml. Jiří
  • Narozen: 26.8.1997
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.73 Přerov 1.5.2010
60 m 07.88 Přerov 18.6.2013
60 m 07.40 h Ostrava 13.1.2018
100 m 11.75 Břeclav 16.8.2017
150 m 23.53 Frýdek-Místek 20.9.2009
300 m 48.19 Znojmo 19.9.2010
400 m 55.20 Praha-Eden 20.5.2016
800 m 2:42.59 Přerov 22.9.2010
1000 m 2:53.12 h Ostrava 13.1.2018
1500 m 5:23.06 Třinec 7.6.2014
60 m překážek 10.88 Znojmo 19.9.2010
60 m překážek 08.84 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
100 m překážek 17.07 Třinec 9.6.2012
110 m překážek 16.46 Praha-Eden 20.5.2016
200 m překážek 33.47 Šumperk 15.9.2011
400 m překážek 63.67 Třinec 5.9.2015
pětiboj 1530 Přerov 22.9.2010
sedmiboj hala 4607 h Ostrava 13.1.2018
desetiboj 5471 Praha-Eden 20.5.2016
hod diskem 1kg 19.79 Třinec 9.6.2012
hod diskem 1,5kg 20.64 Plzeň 1.7.2014
hod diskem 1,75kg 23.94 Praha-Eden 20.5.2016
hod oštěpem 600g 38.44 Třinec 20.5.2012
hod oštěpem 700g 51.64 Třinec 7.6.2014
hod oštěpem 800g 56.70 Uherské Hradiště 1.7.2017
hod kriketovým míčkem 48.98 Stará Boleslav 28.5.2010
vrh koulí 5kg 09.77 Plzeň 1.7.2014
vrh koulí 6kg 10.59 Praha-Eden 20.5.2016
vrh koulí 6kg 09.72 h Ostrava 23.1.2016
vrh koulí 7,26kg 09.33 Olomouc 13.5.2017
vrh koulí 7,26kg 10.41 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 6.47 Opava 19.5.2018
skok daleký 6.39 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
trojskok 12.59 Zlín 30.9.2017
skok o tyči 4.41 Břeclav 26.8.2017
skok o tyči 4.51 h Praha - Stromovka 17.2.2018
skok vysoký 1.80 Zlín 30.9.2017
skok vysoký 1.81 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.40 h Ostrava 13.1.2018
1000 m 2:53.12 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 08.84 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
sedmiboj hala 4607 h Ostrava 13.1.2018
hod oštěpem 800g 54.95 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 7,26kg 10.41 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 6.47 Opava 19.5.2018
skok daleký 6.39 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
skok o tyči 4.40 Uherské Hradiště 24.4.2018
skok o tyči 4.51 h Praha - Stromovka 17.2.2018
skok vysoký 1.81 h Praha - Stromovka 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Skokanské víceboje - Zlín 2017 (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/M Zlín 6.37
30.09.2017 Skokanské víceboje - Zlín 2017 (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/M Zlín 1.80
30.09.2017 Skokanské víceboje - Zlín 2017 (Atletický klub Zlín, z.s.) trojskok/M Zlín 12.59
30.09.2017 Skokanské víceboje - Zlín 2017 (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/M Zlín 3.77
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 110 m př./M/B2 Opava DNS
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) tyč/M 9 Opava 4.01
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) dálka/M 10 Opava 6.77
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) tyč/Žci/F MB Ostrava 4.20
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) tyč/U23M 7 Praha - Eden 4.41
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./M/B3 Břeclav DNS
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/M/F Břeclav 4.41
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav 6.46
16.08.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 3 Břeclav 11.75
16.08.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M Břeclav 6.34
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) tyč/M/F 4 Uherské Hradiště 4.21
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/M/F 4 Uherské Hradiště 6.36
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) oštěp 800g/M/F 4 Uherské Hradiště 56.70
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/M 3= Ostrava - Vítkovice 4.05
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/M Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) oštěp 800g/M 4 Ostrava - Vítkovice 54.70
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) oštěp 800g/M/F 5 Třinec 52.92
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) tyč/M/F 4 Třinec 4.25
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) koule 7,26kg/M 13 Olomouc 09.33
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) disk 2kg/M Olomouc DNS
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) oštěp 800g/M Olomouc 51.03
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 2 Praha - Stromovka 07.44
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/F 11 Praha - Stromovka 3:02.08
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./M/B2 5 Praha - Stromovka 09.19
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/M/FB 4 Praha - Stromovka 1.72
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/M Praha - Stromovka 4.10
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/M/F 14 Praha - Stromovka 6.00
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 7,26kg/M/F 15 Praha - Stromovka 09.31
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/M 12 Praha - Stromovka 4316
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/M/R3 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./M/R1 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek tyč/M/F 6 Ostrava 4.01
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/M/B2 1 Ostrava 07.51
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/M/F 10 Ostrava 5.98
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 7,26kg/M/F 11 Ostrava 08.83
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/M/F 10 Ostrava 1.74
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./M/B2 2 Ostrava 09.21
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/M/F Ostrava 4.13
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/M/F Ostrava 2:57.29
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/M/F 5 Ostrava 4330
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) tyč/M/F 5 Ostrava 3.85
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m př./M/R1 7 Ostrava 09.37
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) dálka/M/F 11 Ostrava 5.74
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m př./M/F Ostrava 09.08
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/M/B3 Ostrava DNS