Karta atleta

Export do excelu
  • Odehnal Jan
  • Narozen: 27.5.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 22.16 Znojmo 21.9.2017
300 m 45.95 Znojmo 22.9.2016
600 m 1:50.56 Brno 7.9.2015
800 m 2:08.80 Vyškov 12.5.2018
800 m 2:22.20 h Ostrava 10.12.2016
1000 m 3:19.26 Olomouc 27.9.2017
1500 m 4:20.79 Jihlava 17.6.2018
1500 m 4:33.33 h Praha-Stromovka 16.1.2018
3000 m 09:52.36 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
3000 m 09:46.16 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
hod kriketovým míčkem 33.85 Brno 6.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:08.80 Vyškov 12.5.2018
1500 m 4:20.79 Jihlava 17.6.2018
1500 m 4:33.33 h Praha-Stromovka 16.1.2018
3000 m 09:52.36 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
3000 m 09:46.16 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B1 5 Ostrava - Vítkovice 46.00
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm/B1 1 Ostrava - Vítkovice 4:44.97
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) 1000 m/Žcm/F 8 Olomouc 3:19.26
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 1500 m/Žcm/F Znojmo 4:56.41
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B04 1 Znojmo 22.16
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žcm/B1 3 Brno 2:16.06
07.09.2017 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žcm/F Brno 4:51.38
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žcm/R01 1 Brno 2:21.08
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žcm/F Brno 2:12.59
08.06.2017 3.kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) 800 m/Žcm Blansko 2:22.35
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žcm/F Břeclav 2:15.03
11.05.2017 2. kolo družstev mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žcm/B 1 Brno – Královo Pole 4:47.02
11.05.2017 2. kolo družstev mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žcm/B Brno – Královo Pole DNS
04.05.2017 1.kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba Spor) 800 m/Žcm/B2 1 Brno 2:16.97
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Žci/F MB Hodonín 2:20.59
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žci/F 13 Praha - Stromovka 4:44.89
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm/F Ostrava 4:47.13
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 1500 m/J/B2 4 Bratislava 4:45.73