Karta atleta

Export do excelu
  • Štrosová Aneta
  • Narozen: 26.4.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 Praha - Juliska 11.5.2017
60 m 08.85 h Praha-Stromovka 7.2.2018
150 m 21.78 Praha - Jeseniova 1.6.2017
150 m 20.73 h Praha-Stromovka 7.2.2018
300 m 44.48 Praha - Děkanka 16.5.2018
300 m 44.67 h Praha - Strahov 20.1.2018
600 m 1:50.50 Bílina 30.9.2017
600 m 2:01.22 h Praha-Stromovka 17.2.2016
800 m 2:28.33 Praha - Kotlářka 23.5.2018
800 m 2:34.01 h Praha - Stromovka 10.1.2018
60 m překážek 10.75 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 10.83 h Praha-Juliska 18.1.2018
pohár rozhlasu 1134 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
pětiboj 2166 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
čtyřboj 1422 Praha-Strahov 2.6.2016
hod oštěpem 500g 16.10 Stará Boleslav 16.4.2017
hod kriketovým míčkem 32.51 Praha - Přátelství 30.5.2017
vrh koulí 2kg 10.24 Bílina 30.9.2017
vrh koulí 2kg 09.53 h Praha - Stromovka 19.2.2017
vrh koulí 3kg 09.09 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok daleký 4.06 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
skok daleký 3.84 h Praha-Juliska 18.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Praha-Stromovka 7.2.2018
150 m 20.73 h Praha-Stromovka 7.2.2018
300 m 44.48 Praha - Děkanka 16.5.2018
300 m 44.67 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 2:28.33 Praha - Kotlářka 23.5.2018
800 m 2:34.01 h Praha - Stromovka 10.1.2018
60 m překážek 10.83 h Praha-Juliska 18.1.2018
pohár rozhlasu 1134 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
vrh koulí 3kg 09.09 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok daleký 3.84 h Praha-Juliska 18.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 3 Praha - Stromovka 21.09
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B5 2 Praha - Stromovka 45.73
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 600 m/Žkm/F 8 Bílina 1:50.50
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) koule 2kg/Žkm/F 6 Bílina 10.24
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B20 2 Praha - Podvinný mlýn 09.01
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B18 1 Praha - Podvinný mlýn 10.75
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B7 4 Praha - Podvinný mlýn 2:42.31
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 23 Praha - Podvinný mlýn 3.58
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 14 Praha - Podvinný mlýn 32.15
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 11 Praha - Podvinný mlýn 2166
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 5 Praha - Eden 2:39.66
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 5 Praha - Eden 10.03
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/B1 3 Praha - Přátelství 2:44.16
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) koule 2kg/Žkm Praha - Přátelství 10.23
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B1 3 Praha - Přátelství 11.4
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm 4 Praha - Přátelství 31.70
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Přátelství 09.0
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žkm 5 Praha - Přátelství 3.90
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/F Praha - Přátelství 2:44.1
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žkm Praha - Přátelství 2009
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Jeseniova 21.78
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F Praha - Jeseniova 09.61
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) Body/Žkm/F 5 Praha - Přátelství 1618
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 60 m/Žkm/B1 6 Praha - Přátelství 09.14
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Žkm 9 Praha - Přátelství 3.84
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) kriket/Žkm/F 6 Praha - Přátelství 32.51
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 800 m/Žkm/F 4 Praha - Přátelství 2:41.99
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Kotlářka 08.90
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 600 m/Žkm/B2 2 Praha - Kotlářka 1:55.88
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 600 m/Žkm/B1 2 Praha - Kotlářka 1:54.57
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) kriket/Žkm 4 Praha - Kotlářka 28.68
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Juliska 08.83
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 10 Praha - Juliska 4.06
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) 60 m/Žkm/B6 1 Bílina 08.97
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) 800 m/Žkm/B1 3 Bílina 2:44.25
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) 60 m př./Žkm/B6 1 Bílina 11.61
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) dálka/Žkm 11 Bílina 3.97
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) kriket/Žkm/F 17 Bílina 30.37
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) pětiboj/Žkm 6 Bílina 2081
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/Ž 9 Stará Boleslav 22.70
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) oštěp 500g/Žkm Stará Boleslav 16.10
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B2 4 Praha - Stromovka 47.96
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Praha - Stromovka 09.53
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B10 4 Praha - Stromovka 09.08
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B22 4 Praha - Stromovka 22.31
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B2 4 Praha - Stromovka 2:43.85
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 2kg/Žkm 6 Praha - Stromovka 08.42
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žky/B12 1 Praha - Strahov 48.89
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B1 6 Praha - Stromovka 2:43.91