Karta atleta

Export do excelu
  • Čechová Lenka
  • Narozen: 31.1.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 167 cm / 52 kg
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Stará Boleslav 11.10.2014
150 m 19.41 Kolín 26.8.2016
200 m 26.16 Kladno 19.5.2018
300 m 43.46 Stará Boleslav 19.8.2015
300 m 44.99 h Praha-Strahov 30.1.2015
400 m 56.73 Stará Boleslav 6.5.2017
400 m 57.48 h Praha - Strahov 29.1.2017
500 m 1:16.19 Stará Boleslav 7.9.2016
600 m 1:33.54 Kolín 1.5.2018
600 m 1:35.12 h Praha - Strahov 13.1.2017
800 m 2:10.09 Kladno 26.5.2018
800 m 2:14.80 h Praha - Stromovka 25.2.2017
1500 m 5:10.00 Pardubice 16.9.2017
3000 m 13:10.91 Beroun 14.6.2015
5000 m 21:41.99 Praha - Eden 27.8.2017
60 m překážek 11.90 Stará Boleslav 11.10.2014
60 m překážek 09.27 h Praha - Stromovka 21.1.2017
100 m překážek 14.76 Praha-Eden 20.5.2016
200 m překážek 30.1 Kolín 7.5.2016
pětiboj 2636 Stará Boleslav 11.10.2014
pětiboj hala 2895 h Praha-Stromovka 12.2.2016
sedmiboj 4542 Praha-Eden 20.5.2016
hod oštěpem 500g 38.38 Stará Boleslav 9.9.2015
hod oštěpem 600g 34.95 Čáslav 30.8.2017
hod kriketovým míčkem 54.52 Stará Boleslav 19.9.2014
vrh koulí 3kg 08.39 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 3kg 08.69 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok daleký 5.01 Praha-Eden 20.5.2016
skok daleký 5.13 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok vysoký 1.37 Stará Boleslav 10.10.2015
skok vysoký 1.30 h Praha-Stromovka 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.16 Kladno 19.5.2018
400 m 58.53 Stará Boleslav 5.5.2018
600 m 1:33.54 Kolín 1.5.2018
800 m 2:10.09 Kladno 26.5.2018
1500 m 5:15.58 Stará Boleslav 5.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Jky/F 4 Pardubice 5:10.00
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Jky/F 9 Pardubice 29.83
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) 1500 m/Jky/F Čáslav 5:24.92
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) oštěp 600g/Jky 4 Čáslav 34.95
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 5000 m/Ž/F 8 Praha - Eden 21:41.99
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m/Dky 6 Miskolc 59.30
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/R2 Třinec DNS
05.06.2017 Dukla mítink 800 m/Ž Praha - Juliska DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 400 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 58.13
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky/B1 1 Stará Boleslav 57.35
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B1 6 České Budějovice 26.46
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Ž/B1 3 České Budějovice 2:15.87
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 1500 m/Jky Stará Boleslav 5:30.12
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 400 m/Jky/B2 1 Stará Boleslav 56.73
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Ž/F Kolín 1:35.55
26.04.2017 1. běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav z. s.) 800 m/Dky Stará Boleslav 2:14.59
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R2 5 Praha - Stromovka 2:14.80
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/R2 2 Ostrava 2:24.41
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/F Ostrava 2:15.44
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 800 m/Dky/F Praha - Strahov 2:15.00
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m př./Dky/B1 6 Praha - Strahov 09.51
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Strahov 57.48
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B1 6 Praha - Strahov 09.40
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 800 m/Dky/B1 MS Praha - Stromovka 2:16.89
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B4 MS Praha - Stromovka 09.27
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 1:35.12