Karta atleta

Export do excelu
  • Vejborná Kateřina
  • Narozen: 31.8.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 00.0 Kolín 27.5.2018
60 m 08.92 h Praha-Strahov 14.1.2018
100 m 13.91 Kolín 8.5.2017
150 m 00.0 Kolín 27.5.2018
150 m 22.11 h Praha-Strahov 14.1.2018
200 m 29.88 Kolín 23.8.2017
300 m 47.57 Brno 11.9.2017
300 m 50.58 h Praha - Strahov 27.1.2017
800 m 3:10.21 Kolín 30.4.2016
1500 m 6:09.36 Vlašim 5.5.2017
60 m překážek 13.14 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 12.03 h Praha - Stromovka 1.2.2017
sprintérský trojboj 1654 Kolín 23.8.2017
pohár rozhlasu 0589 Kolín 10.5.2017
pětiboj 1213 Kolín 30.4.2016
hod kriketovým míčkem 22.36 Kolín 30.4.2016
skok daleký 4.02 Brno 11.9.2017
skok daleký 3.82 h Český Brod 15.1.2017
skok o tyči 1.80 Kladno 27.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 00.0 Kolín 27.5.2018
60 m 08.92 h Praha-Strahov 14.1.2018
150 m 00.0 Kolín 27.5.2018
150 m 22.11 h Praha-Strahov 14.1.2018
skok daleký 3.80 Kolín 18.4.2018
skok o tyči 1.80 Kladno 27.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/Žky/B Jablonec nad Nisou DNF
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) chůze 3000m/Žky/B Kladno DQ
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R22 3 Brno 08.79
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B10 4 Brno 47.57
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KG 8 Brno 4.02
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B5 MS Kolín 09.04
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B2 MS Kolín 22.2
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B4 1 Kolín 08.87
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B4 4 Kolín 14.27
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B5 2 Kolín 29.88
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 22 Kolín 1654
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R6 4 Kladno 08.80
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B4 1 Kladno 21.04
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky Kolín 0589
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky Kolín 0000
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky Kolín 08.91
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R5 3 Kolín 08.75
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R2 4 Kolín 13.91
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R1 2 Vlašim 08.85
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žky/F 5 Vlašim 6:09.36
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 2 Kolín 14.72
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B4 4 Kolín 48.98
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B3 2 Kolín 08.87
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 2 Kolín 49.09
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Žky/R10 4 Praha - Strahov 09.03
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B11 3 Praha - Strahov 22.26
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Žky/B6 4 Praha - Strahov 12.17
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B6 5 Praha - Stromovka 12.03
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B20 2 Praha - Stromovka 09.16
28.01.2017 Žákovská tyčka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 5 Veletov 3.68
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žky/B8 3 Praha - Strahov 50.58
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B18 3 Praha - Strahov 22.18
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B2 3 Český Brod 09.15
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 10 Český Brod 3.82