Karta atleta

Export do excelu
  • Dočkal Petr
  • Narozen: 30.8.2003
  • Místo narození: Zlín
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.7 Zlín 11.5.2016
60 m 07.69 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
100 m 12.22 Břeclav 26.5.2018
150 m 18.33 Uherské Hradiště 29.5.2018
150 m 18.19 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
200 m 25.41 Opava 12.8.2017
300 m 40.99 Brno 11.9.2017
300 m 40.51 h Ostrava 13.1.2018
800 m 2:34.31 Praha-Eden 20.5.2016
60 m překážek 09.36 Znojmo 2.10.2016
60 m překážek 08.43 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 13.93 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
200 m překážek 27.34 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m překážek 43.48 Břeclav 26.5.2018
pohár rozhlasu 0005 Otrokovice 3.5.2018
pětiboj 2236 Praha-Eden 20.5.2016
trojboj 1102 Zlín 6.8.2016
hod kriketovým míčkem 55.20 Brno 5.9.2016
vrh koulí 4kg 07.22 h Otrokovice 9.2.2017
skok daleký 5.74 Uherské Hradiště 24.4.2018
skok daleký 5.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
trojskok 12.33 Jihlava 19.5.2018
trojskok 11.78 h Ostrava 8.2.2018
skok vysoký 1.52 Otrokovice 3.5.2018
skok vysoký 1.35 h Otrokovice 3.3.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.83 Otrokovice 3.5.2018
60 m 07.69 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
100 m 12.22 Břeclav 26.5.2018
150 m 18.33 Uherské Hradiště 29.5.2018
150 m 18.19 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
200 m 24.72 Uherské Hradiště 6.5.2018
300 m 40.51 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 08.43 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 13.93 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
200 m překážek 27.34 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m překážek 43.48 Břeclav 26.5.2018
pohár rozhlasu 0005 Otrokovice 3.5.2018
skok daleký 5.74 Uherské Hradiště 24.4.2018
skok daleký 5.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
trojskok 12.33 Jihlava 19.5.2018
trojskok 11.78 h Olomouc 27.1.2018
skok vysoký 1.52 Otrokovice 3.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B3 1 Praha - Stromovka 08.57
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/R1 6 Břeclav 14.72
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/R1 5 Břeclav 28.04
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Žci/B1 5 Šumperk 14.69
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m př./Žci/B2 1 Šumperk 27.76
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R3 2 Brno 07.75
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/FB 6 Brno 07.82
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B4 4 Brno 40.99
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/R4 3 Brno 15.15
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/FA Brno 14.91
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žci/KD 3 Brno 5.23
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/M/B2 5 Olomouc 19.43
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Žci/B1 4 Olomouc 14.93
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m př./M/B1 4 Olomouc 30.07
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B2 2 Opava 07.75
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 100 m/M/B2 6 Opava 12.40
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B3 2 Opava 25.41
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žci/R01 5 Brno 14.61
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m př./Žci/B1 1 Zlín 29.81
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B1 5 Zlín 08.02
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B1 1 Zlín 14.56
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/FB Znojmo DNS
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žci/B1 Znojmo DNS
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R3 3 Znojmo 15.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B3 5 Hodonín 26.32
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/M/F 15 Hodonín 4.93
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/Žci/B1 5 Uherské Hradiště 08.00
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m př./Žci/B1 1 Uherské Hradiště 14.53
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m př./Žci/B1 2 Uherské Hradiště 34.17
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B5 MB Ostrava - Vítkovice 12.61
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B3 MB Ostrava - Vítkovice 44.85
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/B5 3 Uherské Hradiště 12.48
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/M/B2 7 Uherské Hradiště 25.53
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žci/R2 5 Olomouc 07.82
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 100 m př./Žci/B1 3 Olomouc 15.02
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žci Otrokovice 0000
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žci/B3 Otrokovice 08.04
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Zlín 07.85
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B1 1 Zlín 14.57
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 200 m př./Žci/B1 1 Zlín 28.78
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/Žci/B1 2 Uherské Hradiště 07.91
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m př./Žci/B1 2 Uherské Hradiště 15.30
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m př./Žci/B2 1 Uherské Hradiště 29.34
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/R1 4 Praha - Stromovka 08.92
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R2 2 Olomouc 09.04
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FB Olomouc 08.97
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci/FA 12 Olomouc 5.03
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) koule 4kg/Žci 11 Otrokovice 07.22
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci Otrokovice 5.15
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žci 14= Otrokovice 1.25
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 4 Ostrava 19.00
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 5 Ostrava 09.04
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 5 Ostrava 08.97
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R2 4 Olomouc 07.96
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FB Olomouc 08.01
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R1 4 Olomouc 09.23
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FA Olomouc 09.26
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 4 Ostrava 09.20
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R2 6 Ostrava 07.91
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava 09.41
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B3 3 Ostrava 19.24