Karta atleta

Export do excelu
  • Kacer Jakub
  • Narozen: 1.10.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 Přerov 1.5.2017
60 m 07.65 h Ostrava 20.1.2018
100 m 11.68 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
150 m 17.67 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 23.00 Znojmo 10.6.2018
200 m 23.75 h Ostrava 20.1.2018
300 m 37.12 Brno 24.7.2017
400 m 50.65 Znojmo 10.6.2018
400 m 53.06 h Bratislava 28.1.2018
800 m 2:17.91 Brno 31.7.2017
sprintérský trojboj 2003 Přerov 1.5.2017
středoškolský pohár 1010 Brno 20.9.2017
skok daleký 4.92 Brno 20.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 h Ostrava 20.1.2018
100 m 11.68 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
150 m 17.67 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 23.00 Znojmo 10.6.2018
200 m 23.75 h Ostrava 20.1.2018
400 m 50.65 Znojmo 10.6.2018
400 m 53.06 h Bratislava 28.1.2018
středoškolský pohár 0757 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dci 36 VUT Pod Palackého vrchem 0757
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 400 m/Dci VUT Pod Palackého vrchem 51.26
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/B3 1 Ostrava - Vítkovice 11.68
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B1 5 Ostrava - Vítkovice 23.72
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/R2 6 Ostrava 51.99
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R03 Vyškov DNS
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B03 6 Zlín 12.34
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m/M/B02 6 Zlín 23.64
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/R01 3 Hodonín 12.33
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/FB Hodonín 12.08
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/M/B02 Hodonín DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R2 5 Praha-Juliska 51.04
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B01 4 Ostrava - Vítkovice 23.18
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B01 2 Ostrava - Vítkovice 50.74
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B02 3 Znojmo 23.00
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B02 1 Znojmo 50.65
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B03 4 Břeclav 23.22
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B01 5 Břeclav 51.66
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/M/R04 2 Jihlava 11.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/M Jihlava 23.20
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/J/B01 5 Olomouc 51.86
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B01 Olomouc DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B02 Olomouc DNS
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/R4 5 Ostrava 54.95
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/R2 3 Ostrava 53.28
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R3 4 Ostrava 07.70
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R4 Ostrava DNS
28.01.2018 Elan Indoor Meeting 400 m/M/B5 1 Bratislava 53.06
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R4 3 Ostrava 07.65
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B5 1 Ostrava 23.75
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R3 5 Ostrava - Vítkovice 07.70
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B3 2 Ostrava - Vítkovice 17.67