Karta atleta

Export do excelu
  • Mrlík Jakub
  • Narozen: 8.10.2000
  • Místo narození: Zlín
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 h Olomouc 27.1.2018
100 m 12.33 Zlín 18.8.2018
400 m 56.13 Olomouc 5.5.2018
400 m 56.99 h Ostrava 20.1.2018
600 m 1:35.46 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
110 m překážek 20.49 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
400 m překážek 63.65 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
středoškolský pohár 0000 Otrokovice 13.9.2018
skok daleký 5.39 Zlín 18.8.2018
skok daleký 5.33 h Olomouc 27.1.2018
trojskok 12.17 Zlín 18.8.2018
trojskok 11.85 h Olomouc 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 h Olomouc 27.1.2018
100 m 12.33 Zlín 18.8.2018
400 m 56.13 Olomouc 5.5.2018
400 m 56.99 h Ostrava 20.1.2018
600 m 1:35.46 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
110 m překážek 20.49 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
400 m překážek 63.65 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
středoškolský pohár 0000 Otrokovice 13.9.2018
skok daleký 5.39 Zlín 18.8.2018
skok daleký 5.33 h Olomouc 27.1.2018
trojskok 12.17 Zlín 18.8.2018
trojskok 11.85 h Olomouc 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) trojskok/M 12 Hranice 12.45
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m př./M/B02 3 Hranice 64.70
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./J/B2 3 Ostrava - Vítkovice 20.49
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./J/B2 3 Ostrava - Vítkovice 63.65
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 11.92
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) strPohar/Dci Otrokovice 0000
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/M/F 9 Vyškov 11.67
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m př./M/F 6 Vyškov 65.26
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m př./M/B02 5 Vyškov 20.95
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/M/F 12 Zlín 5.39
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B05 2 Zlín 12.33
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) trojskok/M/F 6 Zlín 12.17
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) trojskok/M/F 11 Hodonín 11.22
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/R03 4 Hodonín 12.66
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J/F 5 Ostrava - Vítkovice 11.69
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/M/F 10 Znojmo 11.92
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J 7 Břeclav 11.77
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B04 7 Břeclav 12.61
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/J/B02 4 Olomouc 56.13
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/J 7 Olomouc 12.08
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F Ostrava DNP
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J 5 Olomouc 5.33
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/J Olomouc 11.20
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R02 2 Olomouc 07.80
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FB Olomouc 07.85
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B3 3 Ostrava 56.99
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 13 Ostrava 11.72
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R4 1 Olomouc 07.89
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/J Olomouc 11.85
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R3 7 Ostrava - Vítkovice 07.95
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/M/B3 3 Ostrava - Vítkovice 1:35.46