Karta atleta

Export do excelu
  • Tóthová Patricie
  • Narozen: 26.4.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Stříbro 23.5.2015
60 m 08.54 h Praha-Stromovka 24.1.2015
100 m 13.15 Sušice 17.6.2018
150 m 20.21 Karlovy Vary 10.6.2015
150 m 20.23 h Praha-Stromovka 24.1.2015
200 m 26.91 Plzeň 9.6.2018
200 m 27.83 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 44.67 Chodov 30.4.2016
800 m 2:58.13 h Praha-Strahov 15.2.2014
100 m překážek 17.12 Stará Boleslav 11.6.2016
sprintérský trojboj 1947 Bílina 18.8.2018
skok daleký 5.18 Tábor 28.5.2016
skok daleký 5.15 h Praha 6.12.2014
skok vysoký 1.41 Klatovy 7.5.2016
skok vysoký 1.45 h Praha-Strahov 17.1.2015
Přespolní běh 0:04:31 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 Bílina 18.8.2018
100 m 13.15 Sušice 17.6.2018
150 m 20.78 Cheb 28.4.2018
200 m 26.91 Plzeň 9.6.2018
200 m 27.83 h Praha - Stromovka 20.1.2018
sprintérský trojboj 1947 Bílina 18.8.2018
skok daleký 4.71 Praha - Děkanka 20.5.2018
skok daleký 4.76 h Praha - Stromovka 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B03 3 Pacov 27.74
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R03 5 Pacov 13.81
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/R01 3 Písek 13.61
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/FB Písek 13.52
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B01 4 Písek 27.58
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/Ž 8 Bílina 1947
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B01 5 Bílina 28.26
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B03 1 Bílina 08.55
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B02 3 Bílina 13.71
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R1 6 Nové Město nad Metují 13.19
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Jky/FB Sušice 13.31
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Jky/B02 2 Sušice 27.39
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Jky/R05 2 Sušice 13.15
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B03 1 Plzeň 26.91
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Ž 16 Plzeň 4.10
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Ž/B02 4 Domažlice 26.91
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) dálka/Ž/F 7 Domažlice 4.46
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 4 Praha - Děkanka 13.38
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Ž/F 14 Praha - Děkanka 4.71
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/R02 2 Chodov 13.37
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/F Chodov 13.36
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B02 2 Karlovy Vary 13.62
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/Ž/F 7 Karlovy Vary 4.33
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B09 2 Cheb 08.86
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/F 6 Cheb 20.78
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky MS Praha-Stromovka 4.66
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) dálka/Ž/F MS Praha - Stromovka 4.54
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Ž/B05 MS Praha - Stromovka 28.15
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Jky/B1 5 Praha - Stromovka 27.83
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) dálka/Jky Praha - Stromovka 4.76
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Jky/F Praha - Strahov NM