Karta atleta

Export do excelu
  • Vildomcová Klára
  • Narozen: 19.5.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 h Ostrava 3.2.2018
100 m 13.61 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
200 m 27.88 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
200 m 27.82 h Ostrava 13.2.2018
300 m 44.55 h Bratislava 27.1.2018
400 m 64.38 Olomouc 5.5.2018
400 m 61.84 h Ostrava 13.2.2018
500 m 1:24.77 h Bratislava 27.1.2018
800 m 2:47.06 Hranice 29.9.2018
800 m 2:28.50 h Ostrava 3.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Ostrava 3.2.2018
100 m 13.61 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
200 m 28.16 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
200 m 27.82 h Ostrava 13.2.2018
300 m 44.55 h Bratislava 27.1.2018
400 m 64.38 Olomouc 5.5.2018
400 m 61.84 h Ostrava 13.2.2018
500 m 1:24.77 h Bratislava 27.1.2018
800 m 2:47.06 Hranice 29.9.2018
800 m 2:28.50 h Ostrava 3.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/B01 8 Hranice 2:47.06
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž/F Hranice DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B03 5 Vyškov 28.84
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R03 7 Vyškov 14.12
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 13.84
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 13.61
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 28.16
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/Ž/B03 4 Znojmo 65.90
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Jky/B01 7 Olomouc 64.38
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Jky/B03 2 Olomouc 27.44
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Jky/R2 6 Ostrava 2:32.26
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B5 5 Ostrava 27.82
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B4 1 Ostrava 61.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 3 Ostrava 08.70
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B3 1 Ostrava 63.89
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky 8 Ostrava 2:28.50
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 300 m/Jky/B1 1 Bratislava 44.55
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 500 m/Jky 4 Bratislava 1:24.77
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B3 2 Ostrava 2:38.18
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 800 m/Ž/B2 4 Jablonec nad Nisou 2:36.52