Karta atleta

Export do excelu
  • Stoklasová Tereza
  • Narozen: 28.10.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Tábor 10.5.2015
60 m 09.36 h Praha-Stromovka 30.1.2016
100 m 15.11 Klatovy 7.5.2016
150 m 23.05 České Budějovice 31.5.2015
200 m 29.06 Domažlice 26.5.2018
200 m 29.20 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 49.09 České Budějovice 6.9.2015
300 m 48.35 h Praha - Strahov 10.1.2017
400 m 65.00 Praha - Eden 9.6.2018
400 m 67.22 h Praha - Stromovka 27.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.06 Domažlice 26.5.2018
200 m 29.20 h Praha - Stromovka 27.1.2018
400 m 65.00 Praha - Eden 9.6.2018
400 m 67.22 h Praha - Stromovka 27.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B03 5 Pacov 69.63
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Jky/B02 1 Písek 69.16
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž/B03 5 Stará Boleslav 70.52
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B05 4 Stará Boleslav 30.20
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B03 6 Pacov 65.97
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B04 5 Pacov 29.89
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 7 Praha - Eden 65.00
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Ž/B03 5 Domažlice 29.06
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/Ž/B02 3 Domažlice 65.48
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B02 4 Kladno 66.61
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/Ž/B02 3 Praha - Stromovka 67.22
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Ž/B03 4 Praha - Stromovka 29.20
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/Ž/B6 3 Jablonec nad Nisou 68.02