Karta atleta

Export do excelu
  • Merta Sebastian
  • Narozen: 12.4.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 184 cm / 64 kg
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Jan Ruda
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 Praha – Podvinný Mlýn 5.9.2016
60 m 07.34 h Vídeň 11.2.2018
100 m 11.41 Praha - Juliska 14.6.2018
150 m 19.15 Praha 27.8.2015
150 m 17.48 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 22.52 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 23.16 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 37.8 Kolín 7.5.2016
800 m 2:45.27 Praha 3.6.2014
1000 m 3:14.26 Praha-Eden 20.5.2016
1000 m 3:15.17 h Praha-Stromovka 12.2.2016
60 m překážek 10.07 Praha - Strahov 18.9.2014
60 m překážek 07.98 h Ostrava 24.2.2018
100 m překážek 14.51 Praha-Eden 11.5.2016
110 m překážek 14.07 Praha 4.6.2018
300 m překážek 37.69 Opava 28.9.2018
sedmiboj hala 3740 h Praha-Stromovka 12.2.2016
devítiboj 4596 Praha-Eden 20.5.2016
čtyřboj 0979 Praha 3.6.2014
hod diskem 1kg 32.95 Praha-Eden 20.5.2016
hod oštěpem 600g 33.42 Praha - Juliska 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 53.63 Kolín 21.6.2014
vrh koulí 3kg 07.82 Praha 29.5.2014
vrh koulí 4kg 10.08 Praha-Eden 20.5.2016
vrh koulí 4kg 10.44 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok daleký 5.23 Praha-Eden 20.5.2016
skok daleký 5.43 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok o tyči 3.80 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
skok o tyči 3.70 h Praha-Stromovka 5.3.2016
skok vysoký 1.70 Praha - Děkanka 25.5.2016
skok vysoký 1.72 h Praha-Stromovka 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 h Vídeň 11.2.2018
100 m 11.41 Praha - Juliska 14.6.2018
150 m 17.48 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 22.52 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 23.16 h Praha - Stromovka 27.1.2018
60 m překážek 07.98 h Ostrava 24.2.2018
110 m překážek 14.07 Praha 4.6.2018
300 m překážek 37.69 Opava 28.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 300 m př./Dci/B01 1 Opava 37.69
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 110 m př./Dci/B01 1 Opava 14.18
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B02 1 Pacov 23.17
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci/B01 1 Jablonec nad Nisou 14.08
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m př./Dci/B01 1 Jablonec nad Nisou 38.71
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B01 Praha - Přátelství DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./Dci/B01 2 Praha - Přátelství 14.36
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 3 Praha - Eden 38.69
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/R01 3 Čáslav 12.15
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/M/B01 1 Čáslav 23.22
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/FB Čáslav 11.69
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 110 m př./Dci/R1 7 Györ 14.94
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/R2 1 Praha-Juliska 14.08
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/F Praha-Juliska 14.14
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 3 Praha - Juliska 11.41
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 2 Praha - Juliska 22.52
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 110 m př./Dci/B1 2 Ptuj 14.31
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./Dci Praha 14.07
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/F Praha - Eden 14.55
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/R01 2 Praha - Eden 14.11
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 110 m př./Dci Sušice 14.20
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Dci/B01 1 Sušice 11.43
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 3 Praha - Juliska 22.79
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 4 Praha - Juliska 14.69
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R2 4 Ostrava 23.29
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R1 2 Ostrava 08.07
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/F Ostrava 07.98
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala 60 m/Dci/B1 2 Vídeň 07.34
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala 60 m př./Dci Vídeň 08.18
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B2 4 Praha-Stromovka 23.97
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/FA Praha-Stromovka 08.20
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R2 2 Praha-Stromovka 08.46
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B06 MS Praha - Stromovka 23.16
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Dci/B1 1 Praha-Strahov 08.46
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Dci/B3 MS Praha - Stromovka 07.45
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m př./Dci/F MS Praha - Stromovka 08.32
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B4 1 Praha - Strahov 17.48
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B13 1 Praha - Strahov 17.53