Karta atleta

Export do excelu
  • Staníček Pavel
  • Narozen: 2.10.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 189 cm / 68 kg
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 51.46 Znojmo 10.6.2018
800 m 1:56.18 Praha-Juliska 23.6.2018
1500 m 4:09.29 Olomouc 5.5.2018
1500 m 4:09.98 h Ostrava 24.2.2018
3000 m 09:09.11 h Ostrava 24.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 51.46 Znojmo 10.6.2018
800 m 1:56.18 Praha-Juliska 23.6.2018
1500 m 4:09.29 Olomouc 5.5.2018
1500 m 4:09.98 h Ostrava 24.2.2018
3000 m 09:09.11 h Ostrava 24.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B01 4 Hranice 2:03.18
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B01 5 Hranice 53.01
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B01 8 Praha - Eden 1:59.09
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B03 4 Praha - Eden 53.21
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:01.03
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B01 5 Vyškov 53.51
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F Vyškov 2:01.50
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1500 m/M/B01 1 Brno 4:15.64
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 1500 m/M/F 4 Hodonín 4:15.13
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/R2 2 Praha-Juliska 2:01.01
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/F Praha-Juliska 1:56.18
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B02 3 Znojmo 51.46
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/M/F Znojmo 1:57.83
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 4:10.23
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/J/F 6 Břeclav 4:13.91
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/M Jihlava 1:58.71
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M 4 Jihlava 52.50
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 1500 m/J/F 5 Olomouc 4:09.29
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Dci 4 Ostrava 4:09.98
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Dci 6 Ostrava 09:09.11
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B1 8 Ostrava 4:16.51
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci Ostrava 09:18.90
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 3000 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 09:45.07