Karta atleta

Export do excelu
  • Strnadová Klára
  • Narozen: 4.2.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Hodonín 30.4.2016
60 m 08.62 h Ostrava 8.2.2017
100 m 13.69 Olomouc 8.5.2016
150 m 20.84 Hodonín 30.4.2016
150 m 21.09 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 28.40 Břeclav 6.5.2017
200 m 28.10 h Ostrava 8.2.2017
300 m 45.13 Vyškov 29.5.2016
300 m 45.29 h Bratislava 13.2.2016
400 m 62.05 Břeclav 21.5.2016
400 m 64.53 h Bratislava 11.2.2017
600 m 1:46.99 Vyškov 29.9.2013
800 m 2:29.16 Vyškov 29.5.2016
800 m 2:36.39 h Praha-Strahov 30.1.2015
1000 m 3:24.60 Bielsko-Biala 30.5.2015
1500 m 5:19.47 Vyškov 29.6.2013
1 anglická míle 7:35.10 Vyškov 4.9.2012
středoškolský pohár 0000 Městský stadion Vyškov 20.9.2018
pětiboj 0000 Vyškov 24.6.2014
hod kriketovým míčkem 0 Vyškov 24.6.2014
skok daleký 4.45 Břeclav 15.5.2016
skok daleký 4.50 h Otrokovice 3.3.2016
Přespolní běh 7:01.6 Vyškov, Sportovní areál Za parkem 21.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.0 Městský stadion Vyškov 20.9.2018
100 m 14.73 Vyškov 25.8.2018
200 m 30.46 Vyškov 25.8.2018
200 m 28.39 h Ostrava 3.2.2018
300 m 46.62 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 69.93 Břeclav 26.5.2018
400 m 64.99 h Ostrava 3.2.2018
800 m 2:57.27 Jihlava 19.5.2018
středoškolský pohár 0000 Městský stadion Vyškov 20.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) strPohar/Dky 27= Městský stadion Vyškov 0000
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) 200 m/Dky 5 Městský stadion Vyškov 30.5
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) 60 m/Dky 5 Městský stadion Vyškov 09.0
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B02 6 Vyškov 30.46
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R03 8 Vyškov 14.73
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B04 4 Břeclav 69.93
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B06 5 Břeclav 30.87
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/Ž 9 Jihlava 2:57.27
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž 5 Jihlava 70.83
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B5 1 Ostrava 28.39
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B4 1 Ostrava 64.99
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B7 4 Vídeň 29.02
20.01.2018 ERIMA Athletics Meeting 200 m/Jky/B5 4 Vídeň 29.16
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/Ž/B5 1 Jablonec nad Nisou 66.50
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky/B6 3 Ostrava - Vítkovice 46.62