Karta atleta

Export do excelu
  • Ammer Matyáš
  • Narozen: 21.3.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 Brno 7.9.2015
100 m 13.03 Jihlava 28.4.2018
200 m 26.18 Nové Město nad Metují 26.5.2018
300 m 43.38 Kolín 26.8.2016
400 m 57.58 Pardubice 5.5.2018
800 m 2:11.96 Beroun 17.6.2016
800 m 2:17.18 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
1000 m 3:09.71 Vlašim 13.9.2015
1500 m 4:45.67 Brno 5.9.2016
1500 m 4:59.84 h Praha-Strahov 10.1.2016
čtyřboj 1190 Kolín 23.8.2015
hod kriketovým míčkem 40.70 Kolín 23.8.2015
skok daleký 5.23 Nové Město na Moravě 13.5.2018
skok vysoký 1.74 Nové Město na Moravě 30.5.2018
skok vysoký 1.71 h Břeclav 23.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.03 Jihlava 28.4.2018
200 m 26.18 Nové Město nad Metují 26.5.2018
400 m 57.58 Pardubice 5.5.2018
800 m 2:17.18 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
skok daleký 5.23 Nové Město na Moravě 13.5.2018
skok vysoký 1.74 Nové Město na Moravě 30.5.2018
skok vysoký 1.71 h Břeclav 23.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) výška/Dci/F Jihlava 1.73
30.05.2018 Kontrolní závody na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s.) výška/M Nové Město na Moravě 1.74
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) výška/Dci/F 6 Nové Město nad Metují 1.70
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B02 5 Nové Město nad Metují 26.18
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) výška/M 13 Litomyšl 1.60
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M Litomyšl DNS
13.05.2018 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s.) dálka/M Nové Město na Moravě 5.23
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Dci/F Třebíč 1.71
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 6 Třebíč 12.61
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Dci/F 6 Pardubice 1.70
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B01 5 Pardubice 57.58
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dci/B01 2 Jihlava 13.03
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) výška/Dci/F Jihlava 1.70
23.03.2018 Břeclavská laťka (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Dci Břeclav 1.71
07.02.2018 Brněnská laťka (JAC Brno) výška/M 10 Brno 1.69
06.02.2018 Středoškolský výškařský pohár (TJ Sokol Kolín-atletika, OR AŠ) výška/J 6 Kolín 1.70
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, o.s.) výška/Žci MS Hustopeče 1.60
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 400 m/Dci/B1 Praha - Strahov DNS
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) výška/Dci/F Praha - Strahov 1.66
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 800 m/M/B2 8 Jablonec nad Nisou 2:17.18
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) výška/M/F 7 Jablonec nad Nisou 1.65