Karta atleta

Export do excelu
  • Šulc Matěj
  • Narozen: 21.10.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Moravský Krumlov
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Břeclav 10.6.2017
100 m 13.10 Břeclav 15.8.2018
150 m 20.96 Brno 24.7.2017
200 m 26.26 Břeclav 15.8.2018
300 m 44.07 Břeclav 10.6.2017
400 m 56.01 Vyškov 25.8.2018
800 m 2:19.72 Jihlava 19.5.2018
1500 m 5:09.7 Znojmo 10.4.2018
1 anglická míle 5:37.92 Třebíč 19.8.2017
2000 m 8:05.56 Brno 17.7.2017
středoškolský pohár 0982 Městský stadion 18.9.2018
hod oštěpem 700g 18.81 Třebíč 18.6.2017
hod kriketovým míčkem 48.95 Břeclav 10.6.2017
skok daleký 5.57 Městský stadion 18.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.10 Břeclav 15.8.2018
200 m 26.26 Břeclav 15.8.2018
400 m 56.01 Vyškov 25.8.2018
800 m 2:19.72 Jihlava 19.5.2018
1500 m 5:09.7 Znojmo 10.4.2018
středoškolský pohár 0982 Městský stadion 18.9.2018
skok daleký 5.57 Městský stadion 18.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) strPohar/Dci 12 Městský stadion 0982
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) dálka/Dci Městský stadion 5.57
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) 400 m/Dci Městský stadion 57.8
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B03 Stará Boleslav DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 2 Vyškov 56.01
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 4 Břeclav 26.26
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B02 5 Břeclav 13.10
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 8 Břeclav 5.13
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m/M/B03 4 Hodonín 59.00
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B04 1 Znojmo 57.10
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B05 MS Znojmo 26.78
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/M 7 Jihlava 2:19.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M 4 Jihlava 59.39
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 1500 m/Dci/F 4 Znojmo 5:09.7
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 400 m/Dci/B01 2 Znojmo 58.8