Karta atleta

Export do excelu
  • Němec Ondřej
  • Narozen: 24.12.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
400 m 61.70 Olomouc 5.5.2018
800 m 2:39.9 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
1500 m 4:50.53 Znojmo 10.6.2018
1500 m 4:59.96 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
1 anglická míle 5:39.44 Brno 13.8.2018
2000 m překážek 7:44.66 Břeclav 26.5.2018
3000 m překážek 12:17.51 Hodonín 30.6.2018
středoškolský pohár 0000 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok daleký 4.64 Brno 13.8.2018
Přespolní běh 0:12:36 Hodonín 20.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Ostrava 20.1.2018
400 m 61.70 Olomouc 5.5.2018
800 m 2:39.9 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
1500 m 4:50.53 Znojmo 10.6.2018
1500 m 5:00.10 h Ostrava 20.1.2018
1 anglická míle 5:39.44 Brno 13.8.2018
2000 m překážek 7:44.66 Břeclav 26.5.2018
3000 m překážek 12:17.51 Hodonín 30.6.2018
středoškolský pohár 0000 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok daleký 4.64 Brno 13.8.2018
Přespolní běh 0:12:36 Hodonín 20.10.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.10.2018 Mistrovství Jihomoravského kraje v přespolním běhu (Atletický klub Hodonín,z.s.) Přespolák/Dci/F Hodonín 0:12:36
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dci 92= VUT Pod Palackého vrchem 0000
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 1500 m/Dci 8 VUT Pod Palackého vrchem 4:53.41
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/F 13 Ostrava - Vítkovice 4:55.70
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/M/F 12 Vyškov 5:00.39
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F 8 Brno 4.64
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1 míle/M/F 6 Brno 5:39.44
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 3000 m př./M/F 9 Hodonín 12:17.51
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m př./Dci/F Ostrava - Vítkovice DNS
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/M/B02 9 Znojmo 4:50.53
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m př./Dci/F 6 Břeclav 7:44.66
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 1500 m/M/B02 11 Olomouc 4:57.82
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/R02 6 Olomouc 12.88
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Dci/B03 5 Olomouc 61.70
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 1500 m/Dci/F 9 Olomouc 4:55.59
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R7 7 Ostrava 08.46
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B2 13 Ostrava 5:00.10
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/M/R 16 Brno-Nový Lískovec 08.60
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/Dci Brno-Nový Lískovec 2:39.9