Karta atleta

Export do excelu
  • Sobotková Klára
  • Narozen: 20.1.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 168 cm / 61 kg
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.09 h Sokolov 14.12.2016
60 m 07.92 Stříbro 27.5.2017
60 m 08.02 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
100 m 12.15 Sušice 17.6.2018
150 m 18.78 Klatovy 10.5.2018
150 m 20.34 h Praha - Stromovka 22.1.2017
200 m 24.62 Praha-Juliska 23.6.2018
300 m 42.34 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
300 m 42.77 h Praha - Stromovka 9.12.2017
800 m 2:55.08 Mariánské Lázně 11.5.2015
1000 m 4:48.5 h Sokolov 14.1.2016
50 m překážek 08.87 h Sokolov 16.12.2015
60 m překážek 10.66 Mariánské Lázně 11.5.2015
100 m překážek 23.60 Plzeň 24.8.2016
sprintérský trojboj 2361 Bílina 19.8.2017
pětiboj 2482 Mariánské Lázně 11.5.2015
hod kriketovým míčkem 35.89 Mariánské Lázně 11.5.2015
vrh koulí 3kg 08.78 Nýřany 30.8.2017
skok daleký 4.91 Brno 26.6.2017
skok daleký 4.98 h Sokolov 16.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
100 m 12.15 Sušice 17.6.2018
150 m 18.78 Klatovy 10.5.2018
200 m 24.62 Praha-Juliska 23.6.2018
skok daleký 4.52 h Praha-Stromovka 16.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FB 4 Pacov 13.23
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R02 4 Pacov 13.33
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R2 2 Praha-Juliska 12.46
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/F Praha-Juliska 12.23
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R3 1 Praha-Juliska 25.16
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/F 4 Praha-Juliska 24.62
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Dky/FA Sušice 12.15
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Dky/R01 1 Sušice 12.41
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Eden 12.36
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 24.79
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 2 Praha - Eden 12.45
02.06.2018 Laufnacht und Sparkassen Gala 200 m/Ž/B2 4 Regensburg 25.19
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R02 3 Kladno 12.60
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B03 1 Kladno 25.57
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B04 1 Praha - Přátelství 26.10
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B01 3 Klatovy 18.78
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R1 5 Ostrava 08.02
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 08.15
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B6 2 Jablonec nad Nisou 08.09
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 5 Praha-Stromovka 08.17
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž/F2 13 Praha-Stromovka 4.52
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/FA 6 Jablonec nad Nisou 08.03
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R1 5 Jablonec nad Nisou 08.02
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou DNS