Karta atleta

Export do excelu
  • Malčíková Hedvika
  • Narozen: 8.5.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
100 m 12.85 Opava 28.9.2018
200 m 27.49 Přerov 17.7.2018
800 m 2:55.84 Přerov 17.7.2018
60 m překážek 10.22 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.61 h Ostrava 13.2.2018
100 m překážek 15.68 Ostrava - Vítkovice 21.8.2018
200 m překážek 30.32 Ostrava - Vítkovice 21.8.2018
300 m překážek 49.23 Olomouc 5.5.2018
středoškolský pohár 1364 Opava 2.10.2018
sedmiboj 3640 Třinec 12.5.2018
čtyřboj 1674 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod oštěpem 500g 18.32 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 3kg 09.07 Třinec 12.5.2018
skok daleký 5.18 Přerov 17.7.2018
skok daleký 5.13 h Ostrava 3.2.2018
trojskok 09.72 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok vysoký 1.64 Opava 2.10.2018
skok vysoký 1.52 h Třinec 30.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
100 m 12.85 Opava 28.9.2018
200 m 27.49 Přerov 17.7.2018
800 m 2:55.84 Přerov 17.7.2018
60 m překážek 09.61 h Ostrava 13.2.2018
100 m překážek 15.68 Ostrava - Vítkovice 21.8.2018
200 m překážek 30.32 Ostrava - Vítkovice 21.8.2018
300 m překážek 49.23 Olomouc 5.5.2018
středoškolský pohár 1364 Opava 2.10.2018
sedmiboj 3640 Třinec 12.5.2018
hod oštěpem 500g 18.32 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 3kg 09.07 Třinec 12.5.2018
skok daleký 5.18 Přerov 17.7.2018
skok daleký 5.13 h Ostrava 3.2.2018
trojskok 09.72 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok vysoký 1.64 Opava 2.10.2018
skok vysoký 1.52 h Třinec 30.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) strPohar/Dky 12 Opava 1364
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) dálka/Dky 4 Opava 5.08
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) výška/Dky Opava 1.64
02.10.2018 Podzimní úterý (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Ž Ostrava - Vítkovice DNS
02.10.2018 Podzimní úterý (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž Ostrava - Vítkovice DNS
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/R03 4 Opava 12.85
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) dálka/Dky 16 Opava 5.03
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) výška/Dky 5 Opava 1.63
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/FB Opava 12.87
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m př./Dky Prostějov DNS
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Ž Prostějov DNS
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Nový Jičín (Tonda Slezák, tondasle@atlas.cz, 602566049) strPohar/Dky 4 Nový Jičín 1348
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Nový Jičín (Tonda Slezák, tondasle@atlas.cz, 602566049) výška/Dky Nový Jičín 1.60
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Nový Jičín (Tonda Slezák, tondasle@atlas.cz, 602566049) dálka/Dky Nový Jičín 5.19
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 1.59
08.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) dálka/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 5.04
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m př./Dky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 30.32
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./Dky/F Ostrava - Vítkovice 15.68
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F Ostrava - Vítkovice 5.16
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž/F Ostrava - Vítkovice 1.55
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sedmiboj/Dky Přerov 3620
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m př./Dky Přerov 16.05
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) výška/Dky Přerov 1.51
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Dky Přerov 07.65
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Dky Přerov 27.49
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Dky Přerov 5.18
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 500g/Dky Přerov 16.12
17.07.2018 Prázdninové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Dky Přerov 2:55.84
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m př./Ž/B01 5 Hranice 16.53
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) výška/Ž/F 5 Hranice 1.57
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/Ž/F 7 Hranice 5.04
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky/F 15 Ostrava - Vítkovice 09.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) dálka/Ž Olomouc DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) výška/Ž Olomouc DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B02 1 Olomouc 12.92
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Dky 6 Třinec 3640
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/F 4 Třinec 28.03
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky/F 5 Třinec 2:57.49
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Dky/F 4 Třinec 15.45
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Dky/F 7 Třinec 18.32
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Dky/F 5 Třinec 09.07
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky/F 6 Třinec 4.66
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Dky/F 5 Třinec 1.52
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m př./Dky/B01 6 Olomouc 15.95
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 300 m př./Dky/B01 4 Olomouc 49.23
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dky 15 Olomouc 4.75
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R2 2 Ostrava 09.61
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 6 Ostrava 12.01
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F 10 Ostrava 4.91
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž/F Ostrava DNS
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R2 5 Ostrava 09.97
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 8 Ostrava 5.13
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž/F Ostrava DNS
30.01.2018 Beskydská laťka výška/Jky/F 10 Třinec 1.52
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž 6 Ostrava 4.92
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R6 2 Ostrava - Vítkovice 08.35
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R3 1 Ostrava - Vítkovice 09.73
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F Ostrava - Vítkovice NM
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 13= Ostrava - Vítkovice 1.44