Karta atleta

Export do excelu
  • Králová Eliška
  • Narozen: 15.7.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.91 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.13 Beroun 23.6.2017
60 m 08.51 h Praha - Strahov 5.2.2017
100 m 12.57 Kolín 6.6.2018
150 m 19.59 Beroun 23.6.2017
150 m 20.43 h Praha - Stromovka 15.2.2017
200 m 26.16 Vlašim 30.6.2018
200 m 27.57 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 43.70 Kladno 9.6.2017
300 m 44.66 h Praha-Strahov 17.12.2016
400 m 62.87 Sušice 3.6.2017
800 m 3:24.36 Písek 11.5.2016
800 m 2:46.10 h Praha-Stromovka 10.2.2016
sprintérský trojboj 1995 Třebíč 11.5.2017
pohár rozhlasu 1205 Vlašim 10.5.2017
středoškolský pohár 1539 Kolín 3.10.2018
vrh koulí 3kg 06.90 Vlašim 5.5.2017
skok daleký 4.49 Vlašim 10.5.2017
skok daleký 3.99 h Praha-Strahov 10.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 11.91 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.17 Kolín 3.10.2018
100 m 12.57 Kolín 6.6.2018
200 m 26.16 Vlašim 30.6.2018
200 m 27.57 h Praha - Stromovka 27.1.2018
středoškolský pohár 1539 Kolín 3.10.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky 11 Kolín 1539
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B01 2 Kolín 08.17
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B01 4 Kolín 26.64
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) strPohar/Dky 4 Na Lukách, Vlašim 1524
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 60 m/Dky/B01 1 Na Lukách, Vlašim 08.15
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 200 m/Dky/B01 1 Na Lukách, Vlašim 26.89
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA 5 Pacov 13.12
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B02 Pacov DNS
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R02 1 Pacov 13.20
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/FB Hradec Králové 12.84
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R03 4 Hradec Králové 12.98
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B01 5 Hradec Králové 26.66
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 12.90
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 26.54
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23Z/R3 7 Ostrava 12.95
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/R01 1 Vlašim 12.95
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/F Vlašim 13.10
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/FA Sušice 13.12
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/R02 1 Sušice 13.03
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/Ž/B01 2 Sušice 27.13
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B01 2 Vlašim 26.16
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FA Vlašim 12.61
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R02 1 Vlašim 12.81
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R3 5 Praha-Juliska 12.88
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R02 1 Plzeň 12.79
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA Plzeň 12.83
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B01 3 Plzeň 26.33
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/F Kolín 12.76
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R01 1 Kolín 12.57
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B01 5 Kolín 26.15
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/B01 2 Kladno 12.84
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B01 2 Kladno 26.20
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA Praha - Děkanka 12.83
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 1 Praha - Děkanka 12.90
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Děkanka 26.20
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/FA Stará Boleslav 12.96
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/R1 1 Stará Boleslav 12.86
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Jky/B1 3 Stará Boleslav 26.77
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/Ž/B01 2 Praha - Děkanka 11.91
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B01 3 Praha - Děkanka 08.21
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B12 MS Praha - Stromovka 27.57