Karta atleta

Export do excelu
  • Kamenická Vendula
  • Narozen: 19.8.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.4 ZŠ Laštůvkova Brno 7.6.2016
60 m 09.23 h Ostrava 17.12.2016
200 m 29.94 h Ostrava 8.2.2017
300 m 50.28 Brno 23.4.2016
300 m 46.40 h Ostrava 17.12.2016
400 m 65.46 Břeclav 26.5.2018
400 m 67.01 h Ostrava 8.2.2017
600 m 1:49.17 Břeclav 24.5.2016
800 m 2:29.45 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
800 m 2:36.45 h Bratislava 27.1.2018
1500 m 5:17.93 Břeclav 10.9.2017
1500 m 5:29.20 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
pohár rozhlasu 1008 Brno-město 16.5.2017
středoškolský pohár 0558 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
hod kriketovým míčkem 27.84 ZŠ Laštůvkova Brno 7.6.2016
skok vysoký 1.28 Břeclav 24.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.68 h Bratislava 27.1.2018
400 m 65.46 Břeclav 26.5.2018
800 m 2:29.45 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
800 m 2:36.45 h Bratislava 27.1.2018
1500 m 5:40.00 Jihlava 19.5.2018
pohár rozhlasu 0949 Brno - TJ Moravská Slávie 4.5.2018
středoškolský pohár 0558 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok vysoký 1.26 Brno - TJ Moravská Slávie 4.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 40 VUT Pod Palackého vrchem 0558
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 800 m/Dky 4 VUT Pod Palackého vrchem 2:41.32
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 67.56
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 7 Ostrava - Vítkovice 2:33.97
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/B01 7 Vyškov 68.44
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/F 7 Vyškov 2:42.67
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:29.45
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B02 8 Ostrava - Vítkovice 66.36
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/F 7 Břeclav 2:35.81
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B04 2 Břeclav 65.46
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž 7 Jihlava 5:40.00
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/Dky/F 9 Olomouc 2:34.33
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno město Kategorie IV (Juráš František, frantas.juras@centrum.cz, ) výška/Žky 7 Brno - TJ Moravská Slávie 1.26
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno město Kategorie IV (Juráš František, frantas.juras@centrum.cz, ) 800 m/Žky Brno - TJ Moravská Slávie 2:39.4
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno město Kategorie IV (Juráš František, frantas.juras@centrum.cz, ) poharR/Žky Brno - TJ Moravská Slávie 0949
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 300 m/Dky/B4 4 Bratislava 47.68
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 800 m/Dky/B2 4 Bratislava 2:36.45
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B3 5 Ostrava 2:40.53