Karta atleta

Export do excelu
  • Sofínová Barbora
  • Narozen: 16.9.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 Mladá Boleslav 14.6.2017
60 m 08.66 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
100 m 12.97 Liberec 16.6.2018
150 m 20.23 Mladá Boleslav 14.6.2017
150 m 21.38 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
200 m 27.05 Liberec 16.6.2018
300 m 43.65 Stará Boleslav 29.8.2018
sprintérský trojboj 1939 Liberec 8.5.2018
pohár rozhlasu 1095 Mladá Boleslav 10.5.2018
středoškolský pohár 0008 Praha - Kotlářka 5.10.2018
skok daleký 4.28 Mladá Boleslav 10.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.25 Praha - Kotlářka 5.10.2018
60 m 08.66 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
100 m 12.97 Liberec 16.6.2018
150 m 21.38 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
200 m 27.05 Liberec 16.6.2018
300 m 43.65 Stará Boleslav 29.8.2018
sprintérský trojboj 1939 Liberec 8.5.2018
pohár rozhlasu 1095 Mladá Boleslav 10.5.2018
středoškolský pohár 0008 Praha - Kotlářka 5.10.2018
skok daleký 4.28 Mladá Boleslav 10.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dky 1= Praha - Kotlářka 0008
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dky/B01 1 Praha - Kotlářka 08.25
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B03 4 Pacov 27.80
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R01 3 Pacov 13.48
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 2 Praha - Eden 13.30
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 Praha - Eden DNS
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B01 2 Stará Boleslav 43.65
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Jablonec nad Nisou 13.20
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 6 Jablonec nad Nisou 28.04
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Jablonec nad Nisou 13.30
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 7 Praha - Eden 13.41
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 4 Praha - Eden 27.78
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/FB Jablonec nad Nisou 13.32
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R01 3 Jablonec nad Nisou 13.32
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B01 6 Jablonec nad Nisou 27.41
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R03 5 Mladá Boleslav 12.97
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Mladá Boleslav 27.09
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/R01 2 Liberec 12.95
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/F Liberec 12.97
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Dky Liberec 27.05
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/Ž/FB Nové Město nad Metují 13.15
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Ž/B03 1 Nové Město nad Metují 27.27
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/Ž/R01 3 Nové Město nad Metují 13.12
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Jablonec nad Nisou 13.39
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 5 Jablonec nad Nisou 27.50
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FB Jablonec nad Nisou 13.28
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/R02 3 Nové Město nad Metují 13.50
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/F02 Nové Město nad Metují 13.34
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B03 1 Nové Město nad Metují 27.57
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) dálka/Žky 5 Mladá Boleslav 4.28
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) poharR/Žky Mladá Boleslav 1095
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 60 m/Žky Mladá Boleslav 08.43
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) sprint. tr/Ž 13 Liberec 1939
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 60 m/Ž/B04 1 Liberec 08.58
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/Ž/B04 1 Liberec 13.73
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/Ž/B02 7 Liberec 28.21
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R02 4 Pardubice 13.55
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky/B03 4 Pardubice 27.85
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B2 5 Jablonec nad Nisou 08.68
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 21.38
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dky/R04 1 Jablonec nad Nisou 08.66