Karta atleta

Export do excelu
  • Benová Rozálie
  • Narozen: 5.12.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.53 Praha - Kotlářka 21.6.2017
60 m 08.46 h Jablonec nad Nisou 21.2.2018
100 m 13.43 Ústí nad Orlicí 30.6.2018
150 m 20.51 Praha - Stromovka 17.5.2017
150 m 20.81 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 27.57 Praha - Eden 25.5.2018
200 m 28.07 h Praha - Stromovka 20.1.2018
vrh koulí 3kg 07.79 Praha - Juliska 31.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Jablonec nad Nisou 21.2.2018
100 m 13.43 Ústí nad Orlicí 30.6.2018
150 m 21.04 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 27.57 Praha - Eden 25.5.2018
200 m 28.07 h Praha - Stromovka 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R01 7 Praha - Eden 13.56
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B04 Praha - Eden DNS
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B04 2 Pacov 28.55
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R01 6 Pacov 14.08
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B03 6 Hradec Králové 28.92
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B03 2 Praha - Eden 13.62
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB Ústí nad Orlicí 13.43
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R02 5 Ústí nad Orlicí 13.53
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Ústí nad Orlicí 28.00
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 7 Praha - Juliska 27.94
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B04 1 Praha - Juliska 13.71
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R02 3 Praha - Eden 13.63
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B03 1 Praha - Eden 27.57
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/R04 5 Litomyšl 13.68
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B04 2 Litomyšl 28.09
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B03 5 Praha - Juliska 13.42
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 4 Praha - Juliska 28.08
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 08.46
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B6 5 Praha-Stromovka 28.41
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R6 4 Praha-Stromovka 08.59
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B6 6 Praha-Strahov 08.65
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B8 2 Praha-Stromovka 08.58
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Dky/B1 MS Praha - Stromovka 28.07
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Dky/B3 MS Praha - Stromovka 08.56
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B18 3 Praha - Strahov 21.04