Karta atleta

Export do excelu
  • Ježek David
  • Narozen: 1.3.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 184 cm / 69 kg
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.34 Břeclav 27.5.2018
60 m 07.81 h Bratislava 28.1.2017
100 m 11.85 Hodonín 30.6.2018
150 m 17.28 Břeclav 27.5.2018
150 m 17.39 h Ostrava 3.3.2018
300 m 36.65 Brno 10.9.2018
300 m 37.96 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 52.05 Jihlava 19.5.2018
500 m 1:15.04 h Bratislava 28.1.2017
600 m 1:53.31 Brno 8.9.2014
800 m 2:20.07 Brno 5.9.2016
60 m překážek 08.95 Znojmo 22.9.2016
60 m překážek 08.30 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 13.57 Břeclav 10.6.2018
200 m překážek 25.65 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
300 m překážek 38.87 Györ 29.9.2018
pětiboj 2125 Brno 7.5.2016
hod kriketovým míčkem 45.91 ZŠ Laštůvkova Brno 7.6.2016
skok daleký 4.72 Praha-Eden 20.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 Břeclav 27.5.2018
100 m 11.85 Hodonín 30.6.2018
150 m 17.28 Břeclav 27.5.2018
150 m 17.39 h Ostrava 3.3.2018
300 m 36.65 Brno 10.9.2018
300 m 37.96 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 52.05 Jihlava 19.5.2018
60 m překážek 08.30 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 13.57 Břeclav 10.6.2018
200 m překážek 25.65 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
300 m překážek 38.87 Györ 29.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 300 m př./Žci/B2 1 Györ 38.87
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/R2 1 Jablonec nad Nisou 26.59
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žci/F Jablonec nad Nisou 25.65
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žci/B01 1 Hranice 25.70
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Hranice 17.33
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B1 2 Brno 36.65
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B01 4 Vyškov 52.64
31.07.2018 International Childrens Games 400 m/Žci/R1 3 Jerusalem 52.71
31.07.2018 International Childrens Games 400 m/Žci/FB Jerusalem 52.51
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/FB Hodonín DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/R02 3 Hodonín 11.85
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/M/B02 Hodonín DNS
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Jihlava 07.36
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žci/B1 4 Jihlava 13.61
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B01 1 Břeclav 13.57
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B01 1 Břeclav 36.96
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žci/B01 1 Brno-Pod Palackého vrchem 25.88
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R02 1 Břeclav 07.37
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.34
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B01 1 Břeclav 17.28
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B01 2 Břeclav 13.89
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M Jihlava 52.05
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Žci/B02 1 Vyškov 26.01
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Žci/B01 1 Vyškov 14.02
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R2 2 Ostrava 08.45
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 4 Ostrava 08.30
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R3 1 Ostrava 17.45
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F Ostrava 17.39
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B1 2 Ostrava 17.59
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 1 Ostrava 08.55
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.53
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R01 2 Olomouc 08.78
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FB Olomouc 08.48
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B1 2 Ostrava - Vítkovice 17.71
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 1 Ostrava - Vítkovice 08.41
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice 08.45
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Ostrava 17.71
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 2 Ostrava 08.73
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.53
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B6 3 Praha-Stromovka 37.96