Karta atleta

Export do excelu
  • Kreidl Tomáš
  • Narozen: 22.4.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Vlašim 1.9.2018
60 m 08.37 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
150 m 19.90 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
150 m 19.96 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 41.40 Praha - Eden 27.6.2018
300 m 42.89 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:50.97 Praha-Juliska 12.5.2016
800 m 2:22.59 Sušice 3.6.2017
800 m 2:20.15 h Praha - Stromovka 2.12.2017
1000 m 3:03.01 Praha - Eden 30.9.2017
1000 m 3:04.78 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 4:44.20 Praha - Děkanka 14.5.2017
1500 m 4:59.98 h Praha - Strahov 27.1.2017
3000 m 11:15.42 h Praha - Stromovka 15.2.2017
60 m překážek 09.12 Vlašim 1.9.2018
60 m překážek 10.51 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m překážek 15.07 Praha - Eden 27.6.2018
200 m překážek 32.27 Praha - Eden 21.6.2017
sedmiboj hala 2689 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 4100 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod diskem 1kg 24.09 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod oštěpem 600g 30.46 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod kriketovým míčkem 34.87 Praha-Juliska 12.5.2016
vrh koulí 3kg 05.96 Praha-Eden 5.6.2014
vrh koulí 3kg 07.04 h Praha-Strahov 6.12.2016
vrh koulí 4kg 09.43 Vlašim 1.9.2018
vrh koulí 4kg 08.19 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.92 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.69 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok o tyči 3.75 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
skok o tyči 3.20 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok vysoký 1.51 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok vysoký 1.35 h Praha - Stromovka 10.1.2018
Přespolní běh 5:33 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Vlašim 1.9.2018
60 m 08.37 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
150 m 19.90 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
150 m 19.96 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 41.40 Praha - Eden 27.6.2018
300 m 42.89 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:23.58 h Praha-Stromovka 31.1.2018
1000 m 3:03.84 Praha - Přátelství 29.9.2018
1000 m 3:12.48 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 09.12 Vlašim 1.9.2018
60 m překážek 10.51 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m překážek 15.07 Praha - Eden 27.6.2018
200 m překážek 32.28 Praha - Vokovice 29.5.2018
sedmiboj hala 2689 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 4100 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod diskem 1kg 24.09 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod oštěpem 600g 30.46 Praha - Přátelství 29.9.2018
vrh koulí 4kg 09.43 Vlašim 1.9.2018
vrh koulí 4kg 08.19 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.92 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.69 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok o tyči 3.75 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
skok o tyči 3.20 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok vysoký 1.51 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok vysoký 1.35 h Praha - Stromovka 10.1.2018
Přespolní běh 5:33 Praha-Džbán 27.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) devítiboj/Žci 6 Praha - Přátelství 4100
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/Žci/B02 2 Praha - Přátelství 3:03.84
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žci/B02 3 Praha - Přátelství 15.76
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B02 5 Praha - Přátelství 08.08
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žci 12 Praha - Přátelství 1.51
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žci 18 Praha - Přátelství 4.92
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 4kg/Žci 18 Praha - Přátelství 08.43
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1kg/Žci 16 Praha - Přátelství 24.09
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 600g/Žci 12 Praha - Přátelství 30.46
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/Žci Praha - Přátelství 3.60
26.09.2018 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) tyč/Žci Chrudim 3.45
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žci 4 Jablonec nad Nisou 3.75
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) 100 m př./Žci Praha - ZŠ Mazurská 15.22
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) 60 m/Žci/B01 5 Praha - ZŠ Mazurská 08.26
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 1000 m/Žci Vlašim 3:06.13
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žci/B01 1 Vlašim 09.12
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) koule 4kg/Žci 5 Vlašim 09.43
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žci 5 Vlašim 4.87
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/B02 2 Vlašim 07.99
29.08.2018 1. kolo finále B MPD staršího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 100 m př./Žci/B01 3 Praha - Vokovice 15.25
29.08.2018 1. kolo finále B MPD staršího žactva (SK Aktis Praha z.s.) tyč/Žci Praha - Vokovice 3.62
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) tyč/M 7 Sušice 3.33
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci Praha - Eden 15.07
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Eden 41.40
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 15.68
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B05 1 Praha - Podvinný mlýn 19.90
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) tyč/Žci Praha - Děkanka 2.98
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R02 4 Praha - Děkanka 16.11
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/FB Praha - Děkanka DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) tyč/M 11 Plzeň 3.40
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 200 m př./Žci/B03 2 Praha - Vokovice 32.28
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) tyč/Žci Praha - Vokovice 3.25
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) tyč/M/F 7= Praha - Děkanka 3.20
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žci/B1 2 Praha-Stromovka 15.6
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Žci Praha-Stromovka 3.10
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B02 7 Praha - Eden 08.35
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B01 5 Praha - Eden 16.59
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B2 4 Praha - Děkanka 18.07
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci 4 Praha - Děkanka 3:11.15
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B2 4 Praha - Děkanka 08.29
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci 12 Praha - Děkanka 4.16
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) devítiboj/Žci 8 Praha - Děkanka 3188
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) disk 1kg/Žci 7 Praha - Děkanka 21.86
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci 10 Praha - Děkanka 08.42
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci 5 Praha - Děkanka 25.80
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) tyč/Žci Praha - Děkanka 3.00
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) výška/Žci 11 Praha - Děkanka 1.28
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolák/Žci 8 Praha-Džbán 5:33
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žci/F 4 Ostrava 3.20
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) tyč/Žci Praha-Strahov 3.20
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 2:23.58
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B8 3 Praha-Stromovka 42.89
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B2 Praha - Strahov DNS
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) tyč/Žci/F Praha - Strahov 3.01
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Žci/B2 4 Jablonec nad Nisou 3:12.48
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B4 4 Jablonec nad Nisou 08.37
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci/B4 2 Jablonec nad Nisou 10.51
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci 19 Jablonec nad Nisou 4.69
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Žci 21 Jablonec nad Nisou 08.19
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Žci 18 Jablonec nad Nisou 2689
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žci/F 10 Jablonec nad Nisou 2.60
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci/FA 19= Jablonec nad Nisou 1.33
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 18 Praha - Stromovka 07.88
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B17 1 Praha - Stromovka 19.96
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žci 13= Praha - Stromovka 1.35