Karta atleta

Export do excelu
  • Kosielská Pavla
  • Narozen: 7.2.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 171 cm / 53 kg
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 Třebíč 5.6.2018
60 m 07.94 Brno 26.6.2017
60 m 07.98 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 12.94 Sušice 3.6.2017
150 m 19.38 Pacov 10.6.2017
150 m 19.82 h Praha-Strahov 22.2.2018
800 m 2:53.66 Pacov 2.7.2016
800 m 2:54.40 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 09.67 Třebíč 24.9.2016
60 m překážek 08.83 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 14.34 Jihlava 17.6.2018
200 m překážek 31.38 Jihlava 28.4.2018
pohár rozhlasu 1547 Třebíč 22.5.2018
pětiboj 2854 Pacov 2.7.2016
pětiboj hala 3217 h Praha - Stromovka 9.2.2018
sedmiboj 4370 Kolín 1.6.2018
vrhačský trojboj 1155 Třebíč 21.9.2017
čtyřboj 2459 Humpolec 11.9.2016
trojboj 1354 Okříšky 13.4.2016
hod diskem 0,75kg 23.38 Třebíč 21.9.2017
hod oštěpem 500g 29.44 Kolín 1.6.2018
hod kriketovým míčkem 42.61 Praha-Eden 20.5.2016
vrh koulí 2kg 09.16 Nové Město na Moravě 28.5.2016
vrh koulí 3kg 10.17 Třebíč 5.5.2018
vrh koulí 3kg 10.05 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.59 Jihlava 17.6.2018
skok daleký 5.41 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok vysoký 1.57 Třebíč 5.5.2018
skok vysoký 1.63 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.88 Třebíč 5.6.2018
60 m 08.07 Třebíč 22.5.2018
60 m 07.98 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 12.97 Ústí nad Orlicí 30.6.2018
150 m 19.52 Třebíč 5.5.2018
150 m 19.82 h Praha-Strahov 22.2.2018
800 m 2:59.31 Kolín 1.6.2018
800 m 2:54.40 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 08.83 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 14.34 Jihlava 17.6.2018
200 m překážek 31.38 Jihlava 28.4.2018
pohár rozhlasu 1547 Třebíč 22.5.2018
pětiboj hala 3217 h Praha - Stromovka 9.2.2018
sedmiboj 4370 Kolín 1.6.2018
vrhačský trojboj 0865 Třebíč 24.5.2018
čtyřboj 1740 Třebíč 25.9.2018
hod oštěpem 500g 29.44 Kolín 1.6.2018
hod kriketovým míčkem 40.32 Třebíč 25.9.2018
vrh koulí 3kg 10.17 Třebíč 5.5.2018
vrh koulí 3kg 10.05 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.59 Jihlava 17.6.2018
skok daleký 5.41 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok vysoký 1.57 Třebíč 5.5.2018
skok vysoký 1.63 h Praha - Stromovka 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žky 5 Třebíč 1740
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 08.45
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F Třebíč 4.97
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žky/F 5 Třebíč 40.32
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žky/B01 10 Třebíč 3:33.92
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žky/R3 2 Jablonec nad Nisou 14.71
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 13 Jablonec nad Nisou 4.91
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 14.63
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/R01 1 Třebíč 08.17
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B01 1 Třebíč 15.13
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/FA 5 Třebíč 08.27
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F Třebíč 5.20
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 08.57
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žky/B01 1 Třebíč 07.22
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žky/B01 1 Třebíč 13.62
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B01 3 Pacov 08.22
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov 5.14
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Žky/B01 1 Pacov 15.10
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/F Třebíč 16.50
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F Třebíč 5.14
01.09.2018 29. Internationales Schülermeeting (TuS 1897 Saulheim e.V.) dálka/Žky Saulheim 5.25
01.09.2018 29. Internationales Schülermeeting (TuS 1897 Saulheim e.V.) výška/Žky Saulheim 1.50
01.09.2018 29. Internationales Schülermeeting (TuS 1897 Saulheim e.V.) 100 m/Žky/B1 3 Saulheim 13.21
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) dálka/Ž/F 6 Čáslav 5.10
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Čáslav 13.74
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Čáslav 13.86
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žky/F Třebíč 1.48
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Ž/F Třebíč 5.36
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 3kg/Dky/F 4 Třebíč 09.92
14.08.2018 3. prázdninové úterý (TJ Znojmo) oštěp 500g/Žky/F Znojmo 26.98
14.08.2018 3. prázdninové úterý (TJ Znojmo) koule 3kg/Dky/F Znojmo 09.71
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Ž Ústí nad Orlicí 5.31
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Ústí nad Orlicí 13.06
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Ústí nad Orlicí 12.97
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žky/B1 3 Jihlava 14.34
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F Jihlava 5.59
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Ž/F 5 Pardubice 1.52
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F 7 Pardubice 5.10
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žky/B01 1 Třebíč 06.88
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 08.16
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žky/B01 1 Třebíč 12.98
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B1 4 Kolín 19.54
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B1 2 Kolín 14.48
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 7= Kolín 1.48
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 5.37
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky Kolín 09.97
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 7 Kolín 29.44
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky/F 7 Kolín 4370
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B3 6 Kolín 2:59.31
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žky/F Pacov 1.56
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov 5.31
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B01 1 Pacov 19.80
24.05.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh. tr./Žky/F 6 Třebíč 0865
24.05.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Žky Třebíč 24.34
24.05.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 3kg/Žky Třebíč 09.47
24.05.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 0,75kg/Žky Třebíč NM
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) dálka/Žky/F Třebíč 5.57
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) 60 m/Žky/B1 1 Třebíč 08.07
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) poharR/Žky 14 Třebíč 1547
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 08.13
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) dálka/Žky/F Třebíč 5.56
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) poharR/Žky Třebíč 1526
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 Třebíč DNS
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B01 1 Třebíč 14.96
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F Třebíč 5.44
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj/Žky Třebíč 4297
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žky/B01 1 Třebíč 19.52
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žky/B01 8 Třebíč 3:00.30
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B01 1 Třebíč 14.77
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Žky/F 9 Třebíč 21.78
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 3kg/Žky/F Třebíč 10.17
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F Třebíč 5.38
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žky/F Třebíč 1.57
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F Jihlava 5.26
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Jihlava 08.22
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m př./Žky/B01 2 Jihlava 31.38
24.03.2018 Okříšská laťka výška/Žky/F Okříšky 1.47
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R2 2 Ostrava 08.94
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F 5 Ostrava 5.31
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F Ostrava 08.83
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B1 Praha-Strahov DNS
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B30 1 Praha-Strahov 19.82
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žky Praha-Strahov 5.23
19.02.2018 Malá Okříšská laťka (Atletika Okříšky) výška/Žky Okříšky 1.42
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B2 6 Praha - Stromovka 2:54.40
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B1 2 Praha - Stromovka 09.00
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky 4 Praha - Stromovka 1.63
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky 4 Praha - Stromovka 5.26
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky 8 Praha - Stromovka 09.33
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky/F 4 Praha - Stromovka 3217
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 1 Praha-Stromovka 08.92
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 08.04
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 6 Praha-Stromovka 1.49
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R1 1 Praha - Strahov 07.98
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B1 2 Praha - Strahov 08.95
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Žky/F Praha - Strahov 5.41
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) výška/Žky/F Praha - Strahov 1.51
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky Ostrava 3086
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B1 2 Ostrava 09.16
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 3= Ostrava 1.58
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava 10.05
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky Ostrava 5.22
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 11 Ostrava 3:02.26
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky Praha - Stromovka NM
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky Praha - Stromovka 10.01
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 1 Praha - Stromovka 19.92