Karta atleta

Export do excelu
  • Kneslík Šimon
  • Narozen: 5.4.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.67 Lille 9.9.2017
60 m 08.53 Třebíč 25.9.2018
60 m 08.54 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 14.63 Třebíč 11.5.2017
150 m 21.93 Nové Město na Moravě 28.5.2016
150 m 21.28 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 2:40.83 Třebíč 23.9.2017
1000 m 3:39.28 Třebíč 25.9.2018
60 m překážek 11.06 Třebíč 23.9.2017
60 m překážek 10.57 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m překážek 16.77 Třebíč 22.9.2018
pohár rozhlasu 0390 Třebíč 22.5.2018
pětiboj 1602 Třebíč 23.9.2017
čtyřboj 1387 Třebíč 25.9.2018
hod kladivem 4kg 16.74 Třebíč 12.5.2018
hod oštěpem 600g 29.53 Třebíč 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 45.10 Jihlava 7.5.2016
vrh koulí 3kg 07.01 Humpolec 11.9.2016
skok daleký 4.90 Třebíč 12.5.2018
skok vysoký 1.25 Nové Město na Moravě 28.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Třebíč 25.9.2018
60 m 08.54 h Praha - Strahov 20.1.2018
150 m 21.28 h Praha - Strahov 20.1.2018
1000 m 3:39.28 Třebíč 25.9.2018
60 m překážek 10.57 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m překážek 16.77 Třebíč 22.9.2018
pohár rozhlasu 0390 Třebíč 22.5.2018
čtyřboj 1387 Třebíč 25.9.2018
hod kladivem 4kg 16.74 Třebíč 12.5.2018
hod oštěpem 600g 29.53 Třebíč 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 42.66 Třebíč 25.9.2018
skok daleký 4.90 Třebíč 12.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žci 38 Třebíč 1387
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1000 m/Žci/B03 8 Třebíč 3:39.28
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B04 4 Třebíč 08.53
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F 8 Třebíč 5.06
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žci/F 28 Třebíč 42.66
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 600g/Žci/F 4 Třebíč 29.53
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F 4 Třebíč 4.68
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žci/F Třebíč 16.77
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/F Třebíč 08.70
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žci/B02 2 Třebíč 16.85
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F 15 Třebíč 4.76
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprint. tr/Žci Třebíč DNS
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žci/B02 Třebíč DNS
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B02 Třebíč DNS
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žci/B02 Třebíč DNS
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žci/F Pacov DNS
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Žci/F Pacov DNS
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Žci/B01 Pacov DNS
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žci/F 9 Pacov 4.85
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 4kg/Žci/F Pacov NM
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Žci/F 10 Pacov 25.97
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) dálka/Žci/F 9 Třebíč 5.04
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) poharR/Žci Třebíč 0390
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) dálka/Žci/F 18 Třebíč 4.81
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žci/F 5 Třebíč 18.24
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F 8 Třebíč 4.90
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) kladivo 4kg/Žci/F 10 Třebíč 16.74
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žci/B5 2 Praha - Strahov 21.28
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žci/R6 1 Praha - Strahov 08.54
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žci/B2 4 Praha - Strahov 10.57