Karta atleta

Export do excelu
  • Paseka David
  • Narozen: 14.8.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.21 Třebíč 5.6.2018
60 m 09.78 Třebíč 5.6.2018
100 m 15.93 Třebíč 5.6.2018
150 m 24.15 Pacov 10.6.2018
800 m 3:08.01 Třebíč 28.9.2018
60 m překážek 12.81 Třebíč 28.9.2018
pohár rozhlasu 0225 Třebíč 15.5.2018
pětiboj 0705 Třebíč 28.9.2018
vrhačský trojboj 0308 Třebíč 13.9.2018
čtyřboj 0467 Humpolec 23.9.2018
hod oštěpem 500g 14.38 Humpolec 23.9.2018
hod kriketovým míčkem 27.77 Třebíč 28.9.2018
vrh koulí 3kg 05.72 Třebíč 13.9.2018
skok daleký 3.57 Třebíč 28.9.2018
skok vysoký 1.33 Třebíč 2.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.21 Třebíč 5.6.2018
60 m 09.78 Třebíč 5.6.2018
100 m 15.93 Třebíč 5.6.2018
150 m 24.15 Pacov 10.6.2018
800 m 3:08.01 Třebíč 28.9.2018
60 m překážek 12.81 Třebíč 28.9.2018
pohár rozhlasu 0225 Třebíč 15.5.2018
pětiboj 0705 Třebíč 28.9.2018
vrhačský trojboj 0308 Třebíč 13.9.2018
čtyřboj 0467 Humpolec 23.9.2018
hod oštěpem 500g 14.38 Humpolec 23.9.2018
hod kriketovým míčkem 27.77 Třebíč 28.9.2018
vrh koulí 3kg 05.72 Třebíč 13.9.2018
skok daleký 3.57 Třebíč 28.9.2018
skok vysoký 1.33 Třebíč 2.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm 21 Třebíč 0705
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B05 4 Třebíč 09.88
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B02 8 Třebíč 3:08.01
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B05 3 Třebíč 12.81
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/FB 9 Třebíč 3.57
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FB 13 Třebíč 27.77
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žcm 30= Humpolec 0467
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žcm/FA 18 Humpolec 1.05
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 500g/Žcm/FA 11 Humpolec 14.38
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žcm/B04 2 Humpolec 25.06
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 3kg/Žcm/FA 12 Humpolec 05.19
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh. tr./Žcm 10 Třebíč 0308
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Žcm/F Třebíč NM
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 3kg/Žcm/F 9 Třebíč 05.72
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Žcm/F 10 Třebíč 13.44
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žcm/B01 6 Třebíč 08.64
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B01 6 Třebíč 10.24
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žcm/B01 5 Třebíč 16.57
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B02 2 Třebíč 13.76
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žcm/F Třebíč 1.33
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žcm Třebíč DNS
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B03 Třebíč DNS
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B07 Třebíč DNS
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FB Třebíč DNS
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/FB Třebíč DNS
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FA Třebíč DNS
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 3kg/Žcm/FA 16 Pacov 04.86
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žcm/F 8= Pacov 1.12
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žcm/FA 12 Pacov 13.53
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žcm/B03 3 Pacov 24.15
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žcm/B03 3 Třebíč 08.21
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B03 3 Třebíč 09.78
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žcm/B03 4 Třebíč 15.93
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) výška/Žcm/F 15= Třebíč 1.26
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) poharR/Žcm Třebíč 0225
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) 1000 m/Žcm/B03 Třebíč DNS