Karta atleta

Export do excelu
  • Tkáčová Adéla
  • Narozen: 11.3.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Brno 10.9.2018
60 m 08.55 h Ostrava 3.2.2017
150 m 21.21 Brno 10.9.2018
150 m 21.88 h Ostrava 21.1.2018
300 m 48.49 Frýdek-Místek 14.6.2016
300 m 47.57 h Ostrava 13.1.2018
600 m 1:56.78 Opava 18.5.2017
800 m 2:45.0 Kopřivnice 18.9.2018
800 m 2:40.98 h Ostrava 14.1.2017
1500 m 5:57.43 Ostrava - Vítkovice 8.10.2017
60 m překážek 10.17 Třinec 24.5.2018
60 m překážek 10.14 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
pohár rozhlasu 1911 Opava 29.5.2018
pětiboj 2708 Kolín 1.6.2018
čtyřboj 2219 Kopřivnice 18.9.2018
hod oštěpem 400g 25.23 Třinec 28.6.2018
hod kriketovým míčkem 48.86 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 2kg 08.87 Třinec 28.6.2018
skok daleký 4.73 Frýdek-Místek 6.9.2018
skok daleký 4.81 h Ostrava 21.1.2018
skok vysoký 1.53 Frýdek-Místek 6.9.2018
skok vysoký 1.52 h Ostrava 21.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Brno 10.9.2018
60 m 08.88 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 21.21 Brno 10.9.2018
150 m 21.88 h Ostrava 21.1.2018
300 m 47.57 h Ostrava 13.1.2018
800 m 2:45.0 Kopřivnice 18.9.2018
60 m překážek 10.17 Třinec 24.5.2018
60 m překážek 10.14 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
pohár rozhlasu 1911 Opava 29.5.2018
pětiboj 2708 Kolín 1.6.2018
čtyřboj 2219 Kopřivnice 18.9.2018
hod oštěpem 400g 25.23 Třinec 28.6.2018
hod kriketovým míčkem 48.86 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 2kg 08.87 Třinec 28.6.2018
skok daleký 4.73 Frýdek-Místek 6.9.2018
skok daleký 4.81 h Ostrava 21.1.2018
skok vysoký 1.53 Frýdek-Místek 6.9.2018
skok vysoký 1.52 h Ostrava 21.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) čtyřboj/Žky Kopřivnice 2219
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žky/B1 1 Kopřivnice 08.5
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) výška/Žky 2= Kopřivnice 1.45
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) kriket/Žky Kopřivnice 46.40
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 800 m/Žky/B1 3 Kopřivnice 2:45.0
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R4 1 Brno 08.41
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žkm/KA 8 Brno 47.77
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KA 5 Brno 4.79
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žkm/FA 6 Brno 1.48
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FB Brno 08.47
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R9 1 Brno 21.21
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/FA Brno 5.03
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žkm/FA 7 Brno 46.40
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) koule 2kg/Žkm Havířov 08.65
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) oštěp 400g/Žkm Havířov 23.96
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm Frýdek-Místek 4.73
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm Frýdek-Místek 1.53
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Frýdek-Místek 10.66
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žkm Ostrava - Vítkovice 46.46
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 400g/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 23.35
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 08.69
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) výška/Ž/F 15= Hranice 1.40
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm/F Třinec 08.87
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm/F Třinec 25.23
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F Třinec 44.67
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 6 Frýdek-Místek 24.24
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm Frýdek-Místek 1.46
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 13 Kolín 2708
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B2 6 Kolín 10.18
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 5 Kolín 48.86
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B2 4 Kolín 08.55
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 9 Kolín 4.67
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B3 7 Kolín 2:55.80
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) výška/Žkm Opava 1.42
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 60 m/Žkm/B01 4 Opava 08.50
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žkm Opava 1911
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm/F 1= Třinec 1.43
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 1 Třinec 10.17
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 5 Třinec 41.92
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) 60 m/Žkm Kopřivnice, 08.67
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) dálka/Žkm Kopřivnice, 4.58
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) poharR/Žkm 6 Kopřivnice, 1102
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm Ostrava-Martinov DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) výška/Ž MS Olomouc 1.51
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm Třinec 2649
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 1 Třinec 08.55
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 11 Třinec 2:56.20
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 2 Třinec 10.22
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F Třinec 47.74
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F Třinec 4.54
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm Opava 46.39
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/FA 5 Opava 4.53
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 3 Opava 10.32
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B02 1 Frýdek-Místek 08.73
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm Frýdek-Místek 44.17
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žkm Frýdek-Místek 1.45
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 4 Frýdek-Místek 4.15
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm Frýdek-Místek 2298
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F Frýdek-Místek 08.83
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 5 Frýdek-Místek 2:53.57
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žkm Frýdek-Místek 11.09
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm Frýdek-Místek 42.15
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 4 Frýdek-Místek 4.21
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) výška/Žkm/F Brno 1.40
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B01 1 Brno 08.48
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) výška/Žkm Valašské Meziříčí 1.50
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) výška/Žky 6 Valašské Meziříčí 1.45
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R1 5 Ostrava - Vítkovice 08.88
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/F1 Ostrava - Vítkovice 4.64
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) výška/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 1.43
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R1 2 Ostrava - Vítkovice 10.14
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/F Ostrava - Vítkovice 10.18
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žkm Ostrava - Vítkovice 1.49
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm 4 Ostrava - Vítkovice 4.76
30.01.2018 Beskydská laťka výška/Žky/F Třinec 1.51
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, o.s.) výška/Žkm Hustopeče 1.49
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 3 Ostrava 21.88
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R1 Ostrava DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F1 Ostrava 4.81
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žkm Ostrava 1.52
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B5 1 Ostrava 47.57