Karta atleta

Export do excelu
  • Kurzová Bára
  • Narozen: 27.10.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.14 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
50 m 08.11 h Nová Včelnice 9.12.2016
60 m 09.27 Nová Včelnice 17.9.2017
60 m 09.23 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.66 České Budějovice 29.5.2016
400 m 71.67 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 2:00.00 Písek 4.6.2017
600 m 2:20.24 h Nová Včelnice 16.1.2016
800 m 2:41.10 Písek 3.6.2018
800 m 2:42.07 h Praha - Strahov 10.2.2018
50 m překážek 10.32 České Budějovice 31.5.2015
50 m překážek 10.70 h Nová Včelnice 16.1.2016
60 m překážek 12.29 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m překážek 12.49 h Praha - Strahov 10.2.2018
pětiboj 1836 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
pětiboj hala 1920 h Praha - Strahov 17.2.2018
čtyřboj 0974 České Budějovice 27.9.2015
hod oštěpem 400g 17.63 Nová Včelnice 16.9.2018
hod kriketovým míčkem 35.60 Nová Včelnice 10.6.2018
vrh koulí 2kg 06.54 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 4.42 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 17.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.53 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m 09.23 h Praha - Strahov 17.2.2018
800 m 2:41.10 Písek 3.6.2018
800 m 2:42.07 h Praha - Strahov 10.2.2018
60 m překážek 12.29 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m překážek 12.49 h Praha - Strahov 10.2.2018
pětiboj 1836 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
pětiboj hala 1920 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod oštěpem 400g 17.63 Nová Včelnice 16.9.2018
hod kriketovým míčkem 35.60 Nová Včelnice 10.6.2018
vrh koulí 2kg 06.54 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 4.42 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 7 Veselí nad Lužnicí 1836
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B04 2 Veselí nad Lužnicí 09.53
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m př./Žkm/B04 2 Veselí nad Lužnicí 12.51
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 4.16
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/Žkm/F 12 Veselí nad Lužnicí 33.60
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B03 5 Veselí nad Lužnicí 2:50.39
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žkm/F 8 Nová Včelnice 2:49.21
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm/F 11 Nová Včelnice 4.19
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 12 Nová Včelnice 17.63
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/F 9 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:51.82
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/Žkm/B02 Nová Včelnice DNS
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm 7 Nová Včelnice 4.06
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) kriket/Žkm 7 Nová Včelnice 35.60
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Žky/F 18 Písek 4.12
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Žky/B 6 Písek 2:41.10
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) dálka/Žkm/F 6 Veselí nad Lužnicí 4.43
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 800 m/Žkm/F 6 Veselí nad Lužnicí 2:43.39
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) dálka/Žkm 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 4.19
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m př./Žkm/B03 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 12.29
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj h/Žkm 10 Praha - Strahov 1920
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích dálka/Žkm Praha - Strahov 4.16
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích koule 2kg/Žkm 11 Praha - Strahov 06.54
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m př./Žkm/B05 2 Praha - Strahov 12.64
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žkm/B05 1 Praha - Strahov 09.23
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Strahov 2:50.12
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) dálka/Žkm/F 5 Praha - Strahov 4.12
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žkm/B01 5 Praha - Strahov 12.49
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Strahov 2:42.07