Karta atleta

Export do excelu
  • Šilhan Jakub
  • Narozen: 8.2.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.78 Nová Včelnice 4.9.2016
50 m 08.19 h Nová Včelnice 18.2.2017
60 m 09.71 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 09.49 h Praha - Strahov 10.2.2018
150 m 23.38 Tábor 10.6.2017
150 m 23.81 h Praha - Strahov 10.2.2018
600 m 2:12.94 České Budějovice 29.5.2016
800 m 3:35.49 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
50 m překážek 09.76 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
50 m překážek 09.69 h Nová Včelnice 18.2.2017
60 m překážek 12.53 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m překážek 12.46 h Praha - Strahov 17.2.2018
pohár rozhlasu 0000 Tábor 9.5.2018
pětiboj 0389 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 22.31 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod plným míčem 1kg 05.47 České Budějovice 29.5.2016
vrh koulí 3kg 06.09 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.64 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.28 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok vysoký 1.19 Tábor 9.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.71 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 09.49 h Praha - Strahov 10.2.2018
150 m 24.51 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
150 m 23.81 h Praha - Strahov 10.2.2018
800 m 3:35.49 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m překážek 12.53 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m překážek 12.46 h Praha - Strahov 17.2.2018
pohár rozhlasu 0000 Tábor 9.5.2018
pětiboj 0389 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 22.31 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
vrh koulí 3kg 06.09 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.64 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.28 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok vysoký 1.19 Tábor 9.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žcm 20 Veselí nad Lužnicí 0389
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/Žcm/F 22 Veselí nad Lužnicí 22.31
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žcm/F 15 Veselí nad Lužnicí 3.64
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žcm/B01 9 Veselí nad Lužnicí 3:35.49
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m př./Žcm/B03 6 Veselí nad Lužnicí 13.81
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žcm/B03 6 Veselí nad Lužnicí 10.41
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žcm/B02 5 Nová Včelnice 09.71
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Nová Včelnice 13.25
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žcm/B03 2 Nová Včelnice 24.54
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žcm/B03 4 Veselí nad Lužnicí 24.51
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m/Žcm/R02 3 Veselí nad Lužnicí 09.94
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m př./Žcm/B02 5 Veselí nad Lužnicí 16.84
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m př./Žcm/B02 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 12.53
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žcm/B04 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.94
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žcm/B04 České Budějovice - Čtyři Dvory DNS
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tábor, Kategorie III a IV (Alena Heršálková, hersalkova@zshelsinska.cz, 739570162) výška/Žcm 13= Tábor 1.19
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tábor, Kategorie III a IV (Alena Heršálková, hersalkova@zshelsinska.cz, 739570162) kriket/Žcm 28 Tábor 21.30
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tábor, Kategorie III a IV (Alena Heršálková, hersalkova@zshelsinska.cz, 739570162) poharR/Žcm Tábor 0000
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj h/Žcm Praha - Strahov DNF
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m př./Žcm/B01 3 Praha - Strahov 12.46
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žcm/B01 Praha - Strahov DNS
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích dálka/Žcm 23 Praha - Strahov 3.28
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích koule 3kg/Žcm 11 Praha - Strahov 06.09
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žcm/B05 4 Praha - Strahov 09.91
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/R02 3 Praha - Strahov 09.49
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B05 2 Praha - Strahov 23.81