Karta atleta

Export do excelu
  • Krobot Adam
  • Narozen: 31.3.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 Šumperk 7.10.2018
60 m 08.98 h Olomouc 23.2.2018
150 m 21.75 Šumperk 7.10.2018
300 m 49.71 Olomouc 17.5.2017
800 m 2:48.73 Přerov 10.10.2018
60 m překážek 11.21 Přerov 10.10.2018
pětiboj 1407 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 0989 Olomouc 4.10.2017
hod kriketovým míčkem 38.10 Olomouc 4.6.2018
skok daleký 4.55 Blansko 30.9.2018
skok daleký 4.42 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Šumperk 7.10.2018
60 m 08.98 h Olomouc 23.2.2018
150 m 21.75 Šumperk 7.10.2018
800 m 2:48.73 Přerov 10.10.2018
60 m překážek 11.21 Přerov 10.10.2018
pětiboj 1407 Přerov 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 38.10 Olomouc 4.6.2018
skok daleký 4.55 Blansko 30.9.2018
skok daleký 4.42 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 9 Přerov 1407
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B01 3 Přerov 11.21
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 15 Přerov 37.30
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B01 6 Přerov 09.01
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 11 Přerov 4.31
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 9 Přerov 2:48.73
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B03 4 Šumperk 21.75
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Šumperk 08.97
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 12 Šumperk 4.44
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R06 3 Blansko 09.21
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) dálka/Žcm/F 11 Blansko 4.55
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/R04 3 Prostějov 09.11
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/FB Prostějov 09.18
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F 6 Prostějov 4.19
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 3 Brno 09.08
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KF 5 Brno 4.27
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žcm/B02 5 Hranice 09.27
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žcm/F 11 Hranice 3.96
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Hranice 23.01
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 6 Olomouc 1241
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 9 Olomouc 3:02.71
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B01 2 Olomouc 11.52
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm/F 6 Olomouc 38.10
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm/F 6 Olomouc 4.27
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 2 Olomouc 09.06
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B02 3 Olomouc 09.34
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Olomouc 22.78
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm 7 Olomouc 4.34
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 9 Olomouc 1099
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 2 Olomouc 09.21
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B02 1 Olomouc 12.31
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 8 Olomouc 4.03
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 8 Olomouc 36.80
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 7 Olomouc 2:57.16
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Přerov 09.22
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Přerov 22.63
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 24 Přerov 2.63
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 10 Olomouc 1036
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm 14 Olomouc 3:04.34
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 13 Olomouc 35.00
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 5 Olomouc 4.18
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm Olomouc 12.55
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B04 1 Olomouc 09.18
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) dálka/Žcm Olomouc 4.36
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B01 3 Olomouc 09.25
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) dálka/Žcm 10 Olomouc 4.11
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA Olomouc 4.41
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FC Olomouc 08.98
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R03 2 Olomouc 09.13
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 6 Olomouc 4.36
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R04 3 Olomouc 09.16
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 9 Ostrava - Vítkovice 4.42
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 4 Olomouc 4.40
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B02 3 Olomouc 09.10