Karta atleta

Export do excelu
  • Řádová Tereza
  • Narozen: 6.9.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.49 Jindřichův Hradec 1.5.2017
50 m 08.13 h České Budějovice 25.3.2018
60 m 09.11 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 09.57 h České Budějovice 25.3.2018
150 m 21.77 Nová Včelnice 16.9.2018
300 m 49.82 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
300 m 66.02 h České Budějovice 12.11.2016
400 m 75.65 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 1:53.71 Nová Včelnice 10.6.2018
600 m 2:17.74 h Nová Včelnice 18.2.2017
800 m 2:32.40 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m překážek 13.75 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
pětiboj 1634 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 34.36 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 2.97 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.13 h České Budějovice 25.3.2018
60 m 09.11 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 09.57 h České Budějovice 25.3.2018
150 m 21.77 Nová Včelnice 16.9.2018
300 m 49.82 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
600 m 1:53.71 Nová Včelnice 10.6.2018
800 m 2:32.40 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m překážek 13.75 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
pětiboj 1634 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 34.36 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 2.97 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 11 Veselí nad Lužnicí 1634
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B06 1 Veselí nad Lužnicí 09.33
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 1 Veselí nad Lužnicí 2:38.74
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m př./Žkm/B06 5 Veselí nad Lužnicí 13.75
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žkm/F 34 Veselí nad Lužnicí 2.97
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/Žkm/F 9 Veselí nad Lužnicí 34.36
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žkm/F Nová Včelnice 2:32.40
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 2 Nová Včelnice 21.77
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žkm/KD 13 Brno 31.31
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F1 5 Brno 2:33.93
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B07 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 22.27
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/F 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:38.77
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B04 1 Nová Včelnice 09.11
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/Žkm/B02 3 Nová Včelnice 1:53.71
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Nová Včelnice 21.96
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žky/B04 1 Písek 09.24
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žky/B05 4 Písek 22.20
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Žky/B 3 Písek 2:38.94
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žkm/B12 1 Veselí nad Lužnicí 22.11
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 800 m/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 2:39.40
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) kriket/Žkm/F 16 Veselí nad Lužnicí 26.97
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žkm/B04 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 49.82
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žkm/B02 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:44.45
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žky/B04 Nová Včelnice DNS
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žky/F 5 Nová Včelnice 2:38.01
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žkm 8 České Budějovice 08.13
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žkm 9 České Budějovice 09.57
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žkm 7 České Budějovice 08.39
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žkm 5 České Budějovice 09.64