Karta atleta

Export do excelu
  • Malinský Lukáš
  • Narozen: 18.7.2007
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.58 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
50 m 08.68 h Nová Včelnice 18.2.2017
60 m 09.60 Písek 3.6.2018
60 m 09.74 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.80 Písek 27.5.2018
600 m 2:12.28 Písek 27.5.2018
600 m 2:17.29 h Praha - Strahov 17.2.2018
čtyřboj 0663 České Budějovice 2.5.2018
čtyřboj 0904 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod kriketovým míčkem 32.66 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod plným míčem 1kg 06.99 Nová Včelnice 12.5.2018
hod plným míčem 1kg 08.10 h České Budějovice 21.1.2018
skok daleký 3.27 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
skok daleký 3.72 h České Budějovice 21.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.5 h České Budějovice 21.1.2018
60 m 09.60 Písek 3.6.2018
60 m 09.74 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.80 Písek 27.5.2018
600 m 2:12.28 Písek 27.5.2018
600 m 2:17.29 h Praha - Strahov 17.2.2018
čtyřboj 0663 České Budějovice 2.5.2018
čtyřboj 0904 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod kriketovým míčkem 29.82 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod plným míčem 1kg 06.99 Nová Včelnice 12.5.2018
hod plným míčem 1kg 08.10 h České Budějovice 21.1.2018
skok daleký 3.27 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.72 h České Budějovice 21.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleH 20= Veselí nad Lužnicí 0622
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/EleH/F 17 Veselí nad Lužnicí 3.27
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/EleH/F 17 Veselí nad Lužnicí 29.82
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleH/B02 4 Veselí nad Lužnicí 10.25
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleH/B02 8 Veselí nad Lužnicí 2:16.34
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleH/B02 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.85
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) plný míč 1kg/EleH 11 České Budějovice - Čtyři Dvory 06.93
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/EleH/B02 3= České Budějovice - Čtyři Dvory 24.45
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 60 m/EleH/B03 2 Písek 09.60
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 600 m/EleH/B 14 Písek 2:14.71
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) plný míč 1kg/EleH/F 15 Písek 06.30
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/EleH/B03 3 Písek 23.80
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 600 m/EleH/B02 8 Písek 2:12.28
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) plný míč 1kg/EleH/F 17 Písek 06.42
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/EleH/B02 6 Nová Včelnice 2:12.31
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/EleH/B03 2 Nová Včelnice 23.67
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) plný míč 1kg/EleH/F 13 Nová Včelnice 06.99
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) čtyřboj/EleH České Budějovice 0663
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/EleH České Budějovice 09.5
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) 600 m/EleH České Budějovice 2:19.2
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/EleH 4 České Budějovice 3.32
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) kriket/EleH České Budějovice 28.66
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích čtyřboj/EleH 10 Praha - Strahov 0904
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích dálka/EleH 14 Praha - Strahov 3.20
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích plný míč 1kg/EleH Praha - Strahov 08.05
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/EleH/B02 4 Praha - Strahov 09.74
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 600 m/EleH/B03 7 Praha - Strahov 2:17.29
21.01.2018 Halové oddílové závody (T.J. Sokol České Budějovice) 50 m/EleH/B2 3 České Budějovice 09.5
21.01.2018 Halové oddílové závody (T.J. Sokol České Budějovice) dálka/EleH/F2 České Budějovice 3.72
21.01.2018 Halové oddílové závody (T.J. Sokol České Budějovice) plný míč 1kg/EleH/F2 České Budějovice 08.10