Karta atleta

Export do excelu
  • Burda Michaela
  • Narozen: 10.7.1994
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 Litomyšl 4.8.2018
60 m 07.88 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 12.31 Praha - Přátelství 7.6.2018
150 m 21.88 Jihlava 7.6.2008
150 m 19.17 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 25.10 Praha - Eden 9.6.2018
200 m 25.77 h Vídeň 27.1.2018
400 m 58.46 Pacov 16.9.2018
400 m 64.75 h Praha-Strahov 16.1.2016
800 m 2:34.08 Pacov 14.7.2018
800 m 2:42.22 h Vídeň 24.1.2015
1000 m 3:50.52 h Jablonec nad Nisou 6.1.2016
60 m překážek 09.71 h Praha-Strahov 17.1.2015
100 m překážek 16.02 Pacov 7.6.2014
sprintérský trojboj 2634 Litomyšl 4.8.2018
pětiboj hala 3022 h Vídeň 24.1.2015
sedmiboj 4273 Pacov 14.7.2018
vrhačský trojboj 0983 Vlašim 6.9.2014
hod diskem 1kg 15.59 Vlašim 6.9.2014
hod oštěpem 600g 24.57 Wels 29.8.2015
vrh koulí 4kg 09.43 Litomyšl 4.8.2018
vrh koulí 4kg 08.40 h Jablonec nad Nisou 20.1.2016
skok daleký 5.95 Vídeň 25.6.2016
skok daleký 5.69 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok o tyči 2.70 České Budějovice 7.9.2013
skok o tyči 2.40 h Wels 11.1.2014
skok vysoký 1.61 Pacov 7.6.2014
skok vysoký 1.62 h Praha-Strahov 17.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 Litomyšl 4.8.2018
60 m 07.88 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 12.31 Praha - Přátelství 7.6.2018
150 m 19.17 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 25.10 Praha - Eden 9.6.2018
200 m 25.77 h Vídeň 27.1.2018
400 m 58.46 Pacov 16.9.2018
800 m 2:34.08 Pacov 14.7.2018
100 m překážek 16.44 Pacov 14.7.2018
sprintérský trojboj 2634 Litomyšl 4.8.2018
sedmiboj 4273 Pacov 14.7.2018
hod oštěpem 600g 22.35 Pacov 14.7.2018
vrh koulí 4kg 09.43 Litomyšl 4.8.2018
skok daleký 5.86 Tábor 18.7.2018
skok daleký 5.69 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok vysoký 1.50 Pacov 14.7.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/Ž/B01 3 Mariánské Lázně 12.66
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) dálka/Ž Mariánské Lázně 5.20
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B01 MS Pacov 58.46
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) dálka/Ž Kutná Hora 5.59
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Stará Boleslav 25.93
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Ž 13 Stará Boleslav 4.98
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R02 2 Stará Boleslav 12.67
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Stará Boleslav 12.56
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž Litomyšl 2634
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B01 1 Litomyšl 07.88
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B01 1 Litomyšl 12.39
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B01 1 Litomyšl 25.18
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Ž Litomyšl 09.43
21.07.2018 Österreichische Staatsmeisterschaften 100 m/Ž/R1 4 Klagenfurt 12.52
21.07.2018 Österreichische Staatsmeisterschaften 100 m/Ž/F 7 Klagenfurt 12.60
21.07.2018 Österreichische Staatsmeisterschaften 200 m/Ž/B2 3 Klagenfurt 25.53
21.07.2018 Österreichische Staatsmeisterschaften dálka/Ž 9 Klagenfurt 5.39
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) dálka/Ž 7 Tábor 5.86
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj/Ž Pacov 4273
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž Pacov 25.43
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/F Pacov 2:34.08
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/F Pacov 16.44
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 4kg/Ž/F Pacov 08.90
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Ž/F Pacov 22.35
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F Pacov 5.53
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Ž/F Pacov 1.50
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F Pacov 5.53
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B01 5 Pacov 25.99
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA Pacov 12.54
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R04 2 Pacov 12.55
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Eden 12.32
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Ž Praha - Eden 5.73
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 25.10
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R03 1 Praha - Eden 12.32
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R1 3 Praha - Přátelství 12.31
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž 7 Praha - Přátelství 5.68
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/F 6 Praha - Přátelství 12.39
31.05.2018 Liese Prokop Memorial (Austrian Top Meeting) 100 m/Ž/R3 1 St. Pölten 12.33
31.05.2018 Liese Prokop Memorial (Austrian Top Meeting) 100 m/Ž/FB 4 St. Pölten 12.37
31.05.2018 Liese Prokop Memorial (Austrian Top Meeting) 200 m/Ž/B3 1 St. Pölten 25.42
31.05.2018 Liese Prokop Memorial (Austrian Top Meeting) dálka/Ž 7 St. Pölten 5.49
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 6 Kladno 12.55
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B01 3 Kladno 25.27
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 4 Kladno 5.60
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R03 1 Kladno 12.41
04.05.2018 Wiener Akademischen Leichtathletikmeisterschaft 60 m/Ž/R1 2 Vídeň 07.89
04.05.2018 Wiener Akademischen Leichtathletikmeisterschaft 60 m/Ž/FA Vídeň 07.89
04.05.2018 Wiener Akademischen Leichtathletikmeisterschaft 200 m/Ž Vídeň 25.38
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Ž/F Jihlava 5.65
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Ž/F Jihlava 25.73
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Ž/F Jihlava 12.64
10.02.2018 Mítink EA 60 m/Ž/R3 7 Linec 08.05
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 26.46
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 07.95
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž Jablonec nad Nisou 5.45
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 60 m/Ž/R4 2 Vídeň 07.97
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B12 2 Vídeň 25.77
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna dálka/Ž 8 Vídeň 5.59
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Ž/B3 1 Praha - Strahov 25.80
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Ž/F Praha - Strahov 07.88
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Ž/R1 1 Praha - Strahov 07.96
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Ž/F Praha - Strahov 5.69
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R 4 Ostrava - Vítkovice 08.04
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž Ostrava - Vítkovice 5.51
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.05
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/B1 3 Ostrava - Vítkovice 19.17