Karta atleta

Export do excelu
  • Velíšek Vladimír
  • Narozen: 6.12.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.14 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
60 m 07.08 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
100 m 11.01 Liberec 8.5.2018
150 m 18.57 Hradec Králové 13.9.2014
150 m 17.67 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
200 m 22.41 Ostrava 1.9.2018
200 m 23.57 h Jablonec nad Nisou 27.1.2018
300 m 36.96 Mladá Boleslav 30.5.2018
300 m 38.50 h Jablonec nad Nisou 24.1.2018
200 m překážek 33.54 Jablonec nad Nisou 4.9.2013
sprintérský trojboj 2495 Liberec 8.5.2018
středoškolský pohár 1329 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
vrh koulí 3kg 10.09 Turnov 23.9.2012
vrh koulí 4kg 09.80 sletiště 4.6.2015
vrh koulí 4kg 09.46 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
skok daleký 5.80 Liberec 21.8.2016
skok daleký 5.55 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
skok vysoký 1.64 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.14 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
60 m 07.08 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
100 m 11.01 Liberec 8.5.2018
150 m 17.16 Mladá Boleslav 25.4.2018
150 m 17.67 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
200 m 22.41 Ostrava 1.9.2018
200 m 23.57 h Jablonec nad Nisou 27.1.2018
300 m 36.96 Mladá Boleslav 30.5.2018
300 m 38.50 h Jablonec nad Nisou 24.1.2018
sprintérský trojboj 2495 Liberec 8.5.2018
středoškolský pohár 1329 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
skok vysoký 1.64 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav (Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz, ) strPohar/Dci 8 Městský stadion Mladá Boleslav 1329
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav (Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz, ) výška/Dci 3= Městský stadion Mladá Boleslav 1.64
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav (Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz, ) 60 m/Dci Městský stadion Mladá Boleslav 07.14
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R04 1 Pacov 11.29
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B01 3 Pacov 22.91
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA Pacov 11.31
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R02 3 Hradec Králové 11.25
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FB Hradec Králové 11.10
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 2 Praha - Eden 11.11
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 2 Praha - Eden 22.78
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23M/R3 5 Ostrava 11.15
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23M/R1 4 Ostrava 22.41
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R03 Jablonec nad Nisou NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.06
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 23.00
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 6 Praha - Eden 11.16
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 4 Praha - Eden 22.74
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R01 2 Jablonec nad Nisou 11.09
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/B01 2 Jablonec nad Nisou 22.78
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/FA Jablonec nad Nisou 11.06
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R01 3 Mladá Boleslav 11.02
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FB Mladá Boleslav DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B04 Mladá Boleslav DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/J/R2 3 Praha-Juliska 11.29
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/J/F 8 Praha-Juliska 11.30
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/J/R3 4 Praha-Juliska 22.81
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/J/F Liberec 11.29
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/J Liberec 23.11
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/M/FB 1= Nové Město nad Metují 11.11
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/M/B02 5 Nové Město nad Metují 22.91
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/M/R01 3 Nové Město nad Metují 11.16
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 4 Jablonec nad Nisou 22.75
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R03 1 Jablonec nad Nisou 11.26
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA Jablonec nad Nisou 11.02
30.05.2018 Závody mládeže ( mladší a starší žactvo,dorost a junioři ) (AC Mladá Boleslav) 300 m/M/B02 1 Mladá Boleslav 38.04
30.05.2018 Závody mládeže ( mladší a starší žactvo,dorost a junioři ) (AC Mladá Boleslav) 300 m/M/B01 1 Mladá Boleslav 36.96
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 100 m/M/B2 5 Turnov 11.25
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B01 5 Nové Město nad Metují 23.03
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/R01 1 Nové Město nad Metují 11.30
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/FA Nové Město nad Metují 11.14
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 5 Kolín 11.18
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B03 2 Kolín 22.73
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) sprint. tr/M/F 4 Liberec 2495
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 60 m/M/B01 3 Liberec 07.20
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/M/B01 5 Liberec 22.60
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/M/B01 3 Liberec 11.01
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R02 1 Pardubice 11.30
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/FA Pardubice 11.14
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B03 3 Pardubice 23.00
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) 150 m/M/B02 1 Mladá Boleslav 17.16
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) 60 m/M/B02 1 Mladá Boleslav 07.34
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R3 4 Ostrava 07.12
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/B10 1 Jablonec nad Nisou 07.18
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 07.21
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.17
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 17.67
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/F Jablonec nad Nisou 07.08
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/J/B01 2 Jablonec nad Nisou 23.65
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.16
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R06 1 Jablonec nad Nisou 07.16
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 23.57
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/F 4 Jablonec nad Nisou 07.11
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B6 1 Jablonec nad Nisou 07.26
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/M/B3 1 Jablonec nad Nisou 38.50