Karta atleta

Export do excelu
  • Pardamcová Lenka
  • Narozen: 1.9.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 174 cm / 62 kg
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:21.29 Tábor 18.7.2018
1000 m 3:05.07 Písek 8.5.2018
1500 m 4:46.78 Stará Boleslav 3.6.2017
1500 m 4:59.27 h Ostrava 18.2.2017
3000 m 10:38.11 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
3000 m 11:02.27 h Praha - Stromovka 21.1.2017
5000 m 18:35.56 Praha - Eden 2.9.2017
10000 m 40:59.94 České Budějovice 29.4.2017
1500 m překážek 5:49.02 Písek 22.5.2016
2000 m překážek 7:16.63 Praha-Juliska 23.6.2018
3000 m překážek 11:15.45 Kladno 28.7.2018
Běh do vrchu 0:44:13 Bělá pod Pradědem - Šerák 4.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:21.29 Tábor 18.7.2018
1000 m 3:05.07 Písek 8.5.2018
1500 m 4:49.53 Pacov 30.6.2018
3000 m 10:45.93 Stará Boleslav 25.8.2018
5000 m 18:48.36 Kladno 28.7.2018
10000 m 42:47.66 Brno 28.4.2018
2000 m překážek 7:16.63 Praha-Juliska 23.6.2018
3000 m překážek 11:15.45 Kladno 28.7.2018
Běh do vrchu 0:44:13 Bělá pod Pradědem - Šerák 4.8.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 2000 m př./Jky Praha - Eden 7:23.46
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/B01 7 Pacov 2:26.89
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F 4 Pacov 19:22.9
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 2000 m př./Jky/F Hradec Králové 7:24.02
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 5000 m/U23Z 11 Ostrava 18:49.48
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m př./U23Z 7 Ostrava 11:30.20
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/Ž/F 4 Stará Boleslav 10:45.93
04.08.2018 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Vrch/Jky/B 7 Bělá pod Pradědem - Šerák 0:44:13
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 5000 m/Ž 10 Kladno 18:48.36
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 3000 m př./Ž 7 Kladno 11:15.45
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 800 m/Ž/BB 4 Tábor 2:21.29
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Ž/F 4 Pacov 4:49.53
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 3000 m/Jky Praha-Juliska DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 2000 m př./Jky Praha-Juliska 7:16.63
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 2000 m př./Jky/F Sušice 7:45.00
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 5000 m/Ž 5 Praha - Eden 19:40.34
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 3000 m/Ž/F Domažlice 10:54.37
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 3000 m př./Ž/B01 3 Kladno 11:47.84
08.05.2018 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 1000 m/Ž Písek 3:05.07
28.04.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 10000 m/Jky/F Brno 42:47.66