Karta atleta

Export do excelu
  • Tvrzová Veronika
  • Narozen: 2.9.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Domažlice 17.8.2013
150 m 20.70 Tábor 24.5.2014
150 m 21.23 h Praha-Strahov 8.2.2014
200 m 27.6 Domažlice 9.5.2015
200 m 28.37 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 43.83 Tábor 24.5.2014
300 m 44.76 h Praha-Strahov 8.2.2014
400 m 60.72 Stará Boleslav 3.6.2017
400 m 61.56 h Praha - Stromovka 27.1.2018
600 m 1:43.65 Vlašim 14.6.2014
800 m 2:16.57 Třinec 9.6.2017
800 m 2:19.45 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 3:03.34 Písek 8.5.2018
1500 m 4:52.94 Praha - Eden 28.9.2018
1500 m 5:12.01 h Praha-Stromovka 14.2.2015
60 m překážek 11.41 České Budějovice 25.9.2011
60 m překážek 12.15 h Nová Včenice 25.2.2012
100 m překážek 18.61 Písek 3.6.2012
200 m překážek 35.37 Písek 5.5.2012
300 m překážek 48.45 Olomouc 26.9.2015
středoškolský pohár 2476 Stadion SK Čtyři Dvory 20.9.2018
pětiboj 2370 České Budějovice 29.9.2012
hod kriketovým míčkem 36.73 České Budějovice 29.9.2012
skok daleký 4.76 Tábor 24.5.2014
skok daleký 3.68 h Praha-Strahov 15.1.2011
skok vysoký 1.25 Nová Včelnice 7.5.2011
skok vysoký 1.30 h České Budějovice 7.4.2012
Přespolní běh 0:05:55 Střelské Hoštice 16.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.65 Tábor 26.9.2018
200 m 28.37 h Praha - Stromovka 27.1.2018
400 m 60.77 Domažlice 26.5.2018
400 m 61.56 h Praha - Stromovka 27.1.2018
800 m 2:17.84 Praha-Juliska 23.6.2018
800 m 2:19.45 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 3:03.34 Písek 8.5.2018
1500 m 4:52.94 Praha - Eden 28.9.2018
středoškolský pohár 2476 Stadion SK Čtyři Dvory 20.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky 6 Praha - Eden 4:52.94
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dky 12 Tábor 1243
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 800 m/Dky/B02 1 Tábor 2:26.60
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 200 m/Dky/B03 3 Tábor 29.65
20.09.2018 Okresní kolo SAP - České Budějovice (Šesták Přemysl, sestak@ddmcb.cz, 607734328) strPohar/Dky Stadion SK Čtyři Dvory 2476
20.09.2018 Okresní kolo SAP - České Budějovice (Šesták Přemysl, sestak@ddmcb.cz, 607734328) 200 m/Dky/B05 1 Stadion SK Čtyři Dvory 28.62
20.09.2018 Okresní kolo SAP - České Budějovice (Šesták Přemysl, sestak@ddmcb.cz, 607734328) 800 m/Dky/B02 1 Stadion SK Čtyři Dvory 2:25.61
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/B01 3 Pacov 2:21.93
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B02 6 Pacov 63.33
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Jky Hradec Králové 4:55.66
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23Z/R2 6 Ostrava 2:19.00
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž/F 6 Stará Boleslav 2:18.18
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž/B03 3 Stará Boleslav 62.73
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 1500 m/Ž 4 Domažlice 4:53.24
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/R2 6 Kladno 2:20.38
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 800 m/Ž/BB 3 Tábor 2:20.55
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B03 4 Pacov 61.80
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/F Pacov 2:20.63
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky/R1 4 Praha-Juliska 2:19.07
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky/F 5 Praha-Juliska 2:17.84
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 400 m/Jky/B01 1 Sušice 60.87
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž Praha - Eden 2:18.08
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 61.75
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 800 m/Ž/F Domažlice 2:18.27
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/Ž/B01 4 Domažlice 60.77
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/B01 5 Kladno 2:18.31
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B02 2 Kladno 61.55
08.05.2018 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 1000 m/Ž Písek 3:03.34
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Jky/R1 3 Ostrava 2:20.57
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 MS Praha-Stromovka 2:20.49
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Ž/B01 5 Praha - Stromovka 28.37
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/Ž/B02 1 Praha - Stromovka 61.56
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/Ž/F MS Praha - Stromovka 2:19.45