Karta atleta

Export do excelu
  • Garčárová Patrícia
  • Narozen: 13.9.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.26 Břeclav 21.5.2016
200 m 24.91 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
300 m 42.03 Znojmo 28.5.2017
400 m 60.96 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
skok daleký 4.99 Znojmo 10.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.60 Břeclav 26.5.2018
200 m 25.12 Olomouc 5.5.2018
400 m 60.96 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
skok daleký 4.99 Znojmo 10.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Hranice 13.07
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Hranice 26.50
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 3 Hranice 65.09
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/FA Hranice 13.18
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R02 4 Praha - Eden 12.72
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FB 6 Praha - Eden 12.87
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B03 1 Praha - Eden 61.27
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B02 5 Praha - Eden 26.21
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 12.85
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 60.96
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/FA Vyškov 12.85
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B01 1 Vyškov 25.93
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R02 1 Vyškov 13.02
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Hodonín 26.19
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/Ž/FA Hodonín 12.71
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) dálka/Ž/F Hodonín DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Hodonín 13.24
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Znojmo 12.61
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Ž/F 6 Znojmo 4.99
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Znojmo 25.50
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FA Znojmo 12.63
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B01 1 Břeclav 25.74
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B01 2 Břeclav 12.60
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/Ž Jihlava 25.50
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R01 1 Jihlava 12.84
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/FA Jihlava 12.68
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Jky/B01 2 Olomouc 25.12
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Jky/B01 1 Olomouc 12.28